Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

matura 1971r /o rany jak to już bardzo dawno!!!!!!! /

Wysłane przez loilza.pl 
matura 1971r /o rany jak to już bardzo dawno!!!!!!! /

witam wszystkich ! Iłza to moje rodzinne miasto i bardzo miłe wspomnienia. Obejrzałam wszystkie zdjęcia znalazłam również siebie i swoje siostry. Moją wychowawczynia była cudowna Pani Profesor Apolonia Stachoń,Profesor Wolbergier przygotowywał mnie do konkursów recytatorskich........
Będąc na forum znalazłam trochę znajomych szkoda że nie z klasy
Może znajdą się Renia Wasatko, Anka Wasilewska, Danuśka Ćwiklak z Teresą Kupidurą czasami się widywałam. Chętnie powspominam z Wami Tadka Krzywdę też pamiętam. Acha z Januszem Celuchem chodziłam do klasy czy to rodzina?
Pozdrawia  Maria Stanisławek - Pyszka z Zielonej Górysmiling smiley

Witaj Marysiu!
Pozwole Cie sie przypomniec- jestem mlodszym o 3 lata bratem Anki Wojtowicz, ktora byla twoja kolezanka;  ja rowniez pamietam Wasz dom, w ktorym pare razy bywalem, pamietam Twego tate i jego sumiaste wasy!
Anka mieszka w Radomiu, zajeta praca nie zglasza sie na forum mimo ze wie o nim, jesli chcesz wysle Ci mailem jej telefon. Z Renia pare lat temu spotkalismy sie nad jeziorem w Ilzy. Anka Wasilewska pewnie w Paryzu..
Tu na forum naszym (matura 74) pojawia sie czasem Basia - siostra Reni, ma login : Barbura.
Pozdrawiam Cie
Wojtek Wojtowicz

Witaj Wojtek!
Oczywiscie że Cię pamiętam,bardzo się cieszę że się odezwałeś ,miło mi będzie pogadać z Anką.Moi Rodzice już nie żyją więc nie goszczę często w Iłży. Mama zmarła 2 lata temu u mnie w Zielonej Górze.Również jestem zabiegana ale czasami, nockami lubię poszperać po internecie i właśnie tak trafiłam na forum.
Mój e-mail: mariapyszka3@o2.pl
Pozdrawiam Marysia

Witaj Marysiu
Wywolany do tablicy melduje sie pieknie na stronie Twojej matury. Mialem juz sam zalozyc ja dla was. Wyslalem wici do Wieska Studniarza, ale chyba nie dotarly. Wywolywalem gdzie na innej stronie Danusie Cwiklak wiem ze jest w Wroclawiu. Jak przesliedzisz moje posty to odnajdziesz szczegoly o Danusi.
Pozdrawiam
Tadek Krzywda

Dzień dobry Marysiu,cieszę się, że założyłas stronę Waszego rocznika. Tylko dlaczego tak niewiele osób pisze?
Pozdrawiam Cię Bożena Orawcówna

Witaj Bożenko miło mi bardzoże się odezwałaś. Nie mam pojęcia czemu nie ma nikogo na forum z mojego rocznika jestem bardzo zawiedziona, z  zazdrością spoglądam na  roczniki tak bardzo aktywne. Praktycznie od czasu matury z większością się nie widziałam i miałam nadzieję że jakoś odbudujemy kontakty. Nie wiem jeszcze czy zdołam być w czerwcu w Iłży ale bardzo chciałabym ciekawe czy poznałybysmy się?smiling smiley Pozdrawiam Marysia

Błagam mój kochany roczniku ODEZWIJCIE SIĘ!!!!!!!
Przecież kiedyś w szkole byliśmy tacy aktywni.
Pozdrawiam Marysia

Hej Marysiu!
Wiem ze jest ciezko rozruszac towarzystwo - u nas tez poczatki byly trudne.
Moze sprobuj wypisac (tyle ile pamietasz) nazwiska z Twojej klasy, moze ktos tak jak ja cos skojarzy!!
Pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Wojtek

Witaj Wojtku! Jestem strasznie zawiedziona ale jestem również uparta właśnie szukam pamiętnika z IV klasy i zamierzam wszystkich / jeśli mi się uda / wypisać Do Anki zamierzam zadzwonić jutro , kocham piątek bo perspektywa  2 dni wolnych jest cudna Pozdrawiam Marysia

[www.loilza.pl]

Poszperałam po pamiętnikach i po twardym dysku mej pamięci i oto troszkę nazwisk mojego rocznika  /71/:
Renia Wasatko
Hania Wójtowicz
Hania Wasilewska
Anka Kowalik
Ela Myszka
Danusia ćwiklak
Krysia Rozwadowska
Grażyna Serwinowska
Olszyna / nie pamiętam nazwiska/
Marysia Kosel
Bożena Leśkiewicz
Zosia Gażdzińska
Zosia Wit
Alina Kutera
Marysia Czerwonka
Hanka Czerwiec
Krysia Celuch
Ewa Celuch
Zosia Pawelec
Mietek Kusztal
Andrzej Piątek
Tadek Siwiec
Szymon Konatowicz
Teresa i Alina Kupidura
Henia Drab
Grażyna Bednarczyk
Krystyna Koza
Hanka Borowiecka
Lodzia Wajs
Danusia Ładak
Heniek,Staszek,Wiesiek -przepraszam ale nie pamiętam nazwisk ściągnęłam z pamiętnika z IV klasy tuż przed maturą
Proszę  odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marysiu!
Obiecuje skontaktowac sie z Tadkiem Siwcem, on mieszka w Kielcach na moim osiedlu ale w tym czasie Zjazdu-plywa zaglowka po wodach Chorwacji -a moze jednak bedzie.
Ela Myszka obecnie zona Bogdana Siwca i Anka Kowalik -mieszkaja w Ilzy. obie prowadza konkurencyjne firmy z tej samej branzy.(beda dostepne w Internecie).
Do Szymka K. ew kontakt przez nasza Basie Konatowicz. jego siostre z Ilzy

Marysiu
Podpowiadam:
Olszyna (Olszynka) Pisarek,
Heniek to pewnie Wozniak???
Staszek Kolsut
Wiesiek StudniarzJak poczytasz moje posty nie tylko na 72 to jest moja wymiana informacji, gdzie jest Danusia Cwiklak, Prawdopodobnie we Wroclawiu tak informacje podanao na forum z Kazanowa.
Pozdrawiam
Tadek Krzywda

Marysiu
Andrzej Piątek - pływał (może jeszcze to robi) po morzach i oceanach.
Spełniło sie jego marzenie - z Mietkiem Kusztalem marzyli o Australii.
Co robi obecnie - postaram sie dowiedzieć.
Jego zoną jest moja dalsza kuzynka.
Marysiu - ja Cie pamiętam ( nosiłaś okulary?)
Pozdrawiam - Staszek(72)

Staszku - Andrzej Piątek napewno będzie na zjezdzie, ja go osobiście powiadomiłem. Mieszka i pracuje na swoim i ma się bardzo dobrze. Co do pływania to czasami w naszym Bałtyku  lub, jak zastosuje C2H5OH. Mogę nawet zaint podac nr tel .Pozdr Kazimierz.

Kaziu - dzięki za wiadomość o Andrzeju.
- czy Wacek Cz. nie będzie na zjeździe?
pozdrowienia dla Ciebie i Basi
S_r

Witaj Staszku! tak nosiłam i noszę okulary ,jestem na zdjęciu z prof. Kusal. tak się właśnie zastanawiam czy jest możliwe żeby poznać się po tylu latach. W pamiętniku odnalazłam wpis przez  Mietka Raka  czy to rodzina? On zdaje się mieszkał u Tadka Siwca. Mam trochę zdjęć ze studniówki postaram się przesłać.
Pozdrawiam Marysia

Wojtku  dziękuję za pomoc z Elą i Bogdanem widziałam się 2 lata temu, bardzo mi pomogli po śmierci Mamy, praktycznie Oni załatwili wszystko związane z pogrzebem w Iłży, jestem im bardzo wdzięczna.Z Tadkiem Siwcem ostatni raz widziałam się gdy mieszkałam w Kielcach i z Wami też o ile pamiętam spotkałam się jadąc do Iłży Pozdrawiam Marysia

Marysiu
Zarówno Mietek , jak i Tadek - to moi kuzyni.
Rak - to nazwisko panieńskie mama Tadka (siostra taty Mietka)
Mietek mieszka w Kielcach.
Jest na zdjęciu z wychowawczynią - p.prof.J.Dąbek (informacje przekazała mi Stasia Dąbek)
Pozdrawiam

Marysiu!
Tadka Siwca nie bedzie w tym czasie, jutro wyjezdza juz do Chorwacji(plywa co roku zaglowka po Morzu Srodziemnym, kiedys spotkalismy sie z nim na wyspie Brac') i bedzie tam do lipca. (wiadomosc od mojej kolezanki z klasy i forum-Zanety).
Mnie tez Ela Z Bogdanem zalatwiali wszystko po smierci taty-3 lata temu!
Ale ty masz pamiec! Ja prawie nie pamietalem tego naszego spotkania!
Pozdrawiam
Wojtek

Do Staszka Raka - Wacek Czerwonka już wpłacił na Zjazd. Odszukał Romka Nachyłe i  wiadomośc dla Zosi - kol Trela nazywa się Kaczor i jest czynnym nauczycielem w Lipsku./ ta informacja jest od W Czerwonki/. Stasiu daj mi tel i nowe nazwisko do Eli Wojtyniak. Pozdrawiam Kazimierz i Basia Orłowie.

Marysiu, myślę, że się poznamy tak to zakładam.
Szkoda, że od Was nikt nie pisze o wpłatach i o tym kto wie o zjeździe. Czy naprawdę tak mało osób?Z Waszego rocznika pamiętam (chyba z "b" lub "c' klasy) Zosię Wolańską (prawdopodobnie mieszka w Lipsku), Stasię Pryciak (mieszka w Płocku) i jeszcze parę osób ale już wczesniej tutaj wymienionych.
Do zobaczenia w Iłży. Bożena

Serdecznie pozdrawiam! Brakuje tu nas, brakuje na liście Marysi. Do klasy prof. Waysa uczęszczali także: Mariola Bartoszewicz (a może Bartosiewicz?), ? Iwanicka, Józefka Maciąg, Lucyna Ołowiak, Marian Kosno, Grzegorz Postuła, Andrzej Kotowski, Staszek Kołsut, Mietek (Tadeusz) Marosz, Elżbieta  Ładak, Krystyna Surus (a może zamieniłem dwa ostatnie imiona ? - wstyd mi, sorry!), Heniek Woźniak, Marek Woś, Wiesiek Studniarz. Dalej nie pamiętam czy do matury dobrnęli: Janek Siczek, ? Minuczyc, z Pakosławia - ? Kucówna, Kolega  z Tychowa Starego. Pozwólcie, że i na koniec o sobie wspomnę - Andrzej Banaszkiewcz. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam rocznik 1971 i piszących tu Kolegów z rocznika 1972!
Ostatnio edytowany przez Orth (2007-05-26 19:37:14)

Witaj Orth
Andrzej - miło mi , że sie odezwałeś.
Doskonale Cię pamietam - bardzo często czekaliśmy na autobus ( co prawda nie ten sam).
Tadka Marosza widziałem ok.rok temu w Pasztowej Woli.
Pracował w Grójcu (był monent , gdy pracował w ministerstwie transportu)
Myśle , że pamietasz mariana Sochaczewskiego ( z mojej klasy)
Pozdrawiam
Staszek(72)

Czesc Andrzej
Dlugo zastanawialem sie, kto sie kryje pod tym tajemniczym pseudonimem. Nie mialem wieleczasu w ubieglym tygodniu, ale przemknal mi przezmysl Mietek Kuszta, nie podejrzewalem o to Wieska, a kompletnie zapomnialem o Tobie, a pamietam Cie doskonale i nasze qusi filozoficzne dyskusje i Ciebie przynoszacego wiadomosci skad nie wiadomo ze swiata (radio), swiata, ktory wtedy dla nas byl odlegly i tajemniczy a teraz zjezdzilem wzdluz i wszerz. Pozdrawiam Cie i witam serdecznie
Tadeusz Krzywda

Marysiu!
Jak zasiegnalem jezyka- moja siostra Anna Wojtowicz nie bedzie mogla wziac udzialu w zjezdzie gdyz w tym czasie ma zaplanowany wczesniej wazny wyjazd sluzbowy.
Po tym jak przeczytalem te nazwiska podane przez Ciebie i kolege o kryptonimie ORTH- zaczely pojawiac sie wspomnienia. Duza czesc tych ludzi znalem lub o nich slyszalem od siostry i jej kolezanek.
Pozdrawiam
Wojtek Wojtowicz-Matura 74

Drodzy Koledzy - Staszku i Tadku! Jest mi ogromnie miło i jestem autentycznie wzruszony, że nie zniknąłem z Waszej pamięci. Czytałem Wasze posty i jestem dumny, że miałem szczęście mieć tak wspaniałych Kolegów. Szkoda, że nie będziemy mogli wszyscy się spotkać w czerwcu. Ja,  (już emeryt i chyba Was zaskoczę #8211; mechanik górniczy),  jeśli nic mi nie #8222;wyskoczy#8221; , postaram się dotrzeć do Iłży na to WIELKIE SPOTKANIE. SERDECZNIE Was pozdrawiam!
Pozdrawiam także bardzo serdecznie Hanię Wojtowicz, prosząc jednocześnie jej Szanownego Brata,którego również  pozdrawiam (a z którym chyba nie dane mi było się zetknąć), by te pozdrowienia zechciał jej przekazać. Pozdrawiam wszystkich  Forumowiczów!

Dzien dobry Mario.
Tak Cie nie zapomnialem,bo nie zapomnialem sylwetki,twarzy,glosu moich kolegow i kolezanek z mojej klasy a takze wielu innych.Ciebie,Renie,Hanie znam jeszcze z podstawowki wiec nie moze byc mowy o przypominaniu. Ja WAS wszystkich nie zapomnialem.Ale mam nadzieje na spotkanie kiedy to powspominamy stare czasy.
Co do mnie-mieszkam w Lubinie. A wiecej gdy sie spotkamy.Pozdrawiam wszystkich.
                                                                    Szymon

A jeszcze Marek Bilski-RFN i Ignacy Wajs-nie wiem gdzie sie podziewa, ale swego czasu byl widywany w mundurze oficera marynarki wojennej.

Szymon
Ignaś (w domu Boguś) Wajs rzeczywiście był w marynarce.
Kilka lat temu -  w stopniu komandora - wybierał sie na emeryturę.
By moim serdecznym kolegą.
Postaram sie dotrzeć do niego.
pozdrawiam
staszek(72)
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.