Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Poszukuję maturzystów rocznik 1975

Wysłane przez loilza.pl 
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (630)
08 kwi 2010 - 15:55:21

Żanetko, dziękuję , zaskoczyłaś mnie (szybka jesteś), zdolna z Ciebie specjalistka od fotografii. Buziaki wielkie. Żonkile przepiękne. Dostałam je w wielki piątek w „sześciopaku” (sześć bukietów pąków po 20 sztuk ).  Nie wierzyłam , że  po rozwinięciu takie będą piękne!  Trudno było mi znaleźć w domu taki duży (szeroki) flakon, ale ta gigantyczna koniakówka okazała się akurat i pomieściła 120 sztuk żonkili. Na świątecznym stole prezentowały się wspaniale, ale na noc wynoszone były do kuchni – zapach bardzo intensywny, nawet rzeżucha nie ma takiego. . Dziś już muszę je wyrzucić do kosza - „zdechły” ..., ale dały mi dużo „estetycznej wizualizacji” a ten wiosenny kolor żółto-zielony sprawił , że te święta będę pamiętać długo, dla mnie były bardzo udane, radosne i bardzo rodzinne a tyle kwiatów , to jeszcze nigdy nie dostałam. Kochani, dziękuję za życzenia na forum i „innymi drogami”. Pozdrowienia dla wszystkich.Viola

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (631)
08 kwi 2010 - 18:36:01

Witaj Violcia ...
przepiękny ten Twój reportaż kwiatowy..
szkoda ...ze kwiaty  tak szybko więdną
serdecznie pozdrawiam
h
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (632)
20 kwi 2010 - 18:15:00

Cześć Violu!Zostawiam buziaki i uściski dla Ciebie oraz... nasze drzewo.Aktualnie,tak wygląda.ż

[img249.imageshack.us]
[img249.imageshack.us]
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (633)
20 kwi 2010 - 20:19:16

Violka  , przynoszę  ci  wierszyk  od  Halinki .  Zobacz  jaki  piękny...i mądry !   ...
W deszczową wiosnę - odeszli...
stalowy ptak łamiąc skrzydło
runął w czerń - na zawsze..
łzy jeszcze długo nie wyschną...
serce Europy pogrążone w żalu..
jakby Smoleńsk chciał skraść
pamięć koszmarom z Katynia..
krakowski krzyk Zygmunta
kwiaty.. znicze.. smutek… pamiętając
nie zapomnijmy o jutrze..   

może  się  odezwiesz  niewdzięcznico ??

[www.loilza.pl]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (634)
21 kwi 2010 - 19:08:26

Masz racje Jurku, wiersz Halinki i piękny i z przesłaniem - nie zapomnijmy o jutrze..
Żanetko, dzięki za drzewo, nazbierała się już niezła kolekcja.Ściskam Was mocno. PozdrawiamViola

[www.loilza.pl]
Lambert
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (635)
24 kwi 2010 - 06:23:02

Violu!Dziękuję Ci bardzo za pamięć i za Twoje życzenia!Kiedy spotykacie się w Kielcach na jakimś piwku?Chętnie tez skorzystam-tylko proszę o jakieś info wcześniej, ok?Pozdrawiam!Wojtek
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.