Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Poszukuję maturzystów rocznik 1975

Wysłane przez loilza.pl 
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (600)
11 gru 2009 - 22:49:16

Cześć Violu!
Znów nie wyszło nic z naszych planów....szkoda.Okres przedświąteczny,potem będzie może bardziej dogodny czas.
Jakoś się umówimy,mam nadzieję.
Uściski i buziakiż

[img6.imageshack.us]
[img6.imageshack.us]
mateo5650
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (601)
12 gru 2009 - 22:30:00

Violka,dziś jesteś nieobecna a ja chciałem Ci zagrać "parpli". To dla Ciebie [www.tomp3.pl]- … PdYqnPzD5/ pozdrawiam . Maciek

[www.tomp3.pl]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (602)
16 gru 2009 - 15:59:07

Witam moich wspaniałych gości. Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło. Mało jestem teraz na forum. Chcę jakoś zdążyć na te święta - wszystko będzie jak zawsze na czas, ale ta niepewność zawsze gdzieś tam jest. Dziś już pakuję prezenty i wiążę cukierki na nitki. Zawsze będę pamiętać słowa mojej  Babci – na choince powinny być cukierki i chociaż jeden aniołek, wszystko jedno jaki. Cukierki są , aniołków też mam kilka , ale problem mam z samą choinką. Muszę postawić ją gdzieś, gdzie nie sięgną rączki mojej wnusi, a przed nami wiele wspólnych weekendów i Sylwester ... Trzymajcie się Kochani, pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. [www.youtube.com

[www.loilza.pl]
[www.youtube.com]
[www.loilza.pl]
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (603)
17 gru 2009 - 22:37:15

Cześć Violu!
Już sobie wyobrażam,jak się krzątasz,przygotowujesz,pitrasisz,i w myślach"widzisz"całe te święta.
Nie mamy ostatnio kiedy pogadać.Nadrobimy...
Mogę coś podpowiedzieć w sprawie choinki.Jeśli będziesz miała żywą,to są w sprzedaży fajne stojaki,takie z pojemnikiem na wodę.Są bardzo ciężkie,stabilne.Z powodzeniem wtedy może w nim choinka stać na ziemi.Patrycja nie będzie w stanie jej ruszyć,ani przewrócić.Ozdóbka spadnie pewnie niejedna,ale można znaleźć ładne,plastikowe,do złudzenia przypominające szklane.

Dokładam jeszcze jednego aniołka.
Pozdrawiam
ż

[img149.imageshack.us]
[img149.imageshack.us]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (604)
20 gru 2009 - 21:57:17

Żaneta , dziękuję za aniołka , bardzo lubię .... taki milutki  i taki malarski. Świetny.
A wracając do Patrycji  - oczywiście, że nie ruszyłaby takiej choinki jaką opisujesz. Ona weszłaby na nią, aż na sam czubek i uwierz, ale nie zostałoby na niej nic.   
Moja choinka w tym roku będzie miała metr wysokości i będzie stała na ławie zastawiona fotelami  . Wszystkie stroiki też będą bliżej sufitów .  .Lubię ten przedświąteczny czas krzątaniny i nastrój – jestem w swoim żywiole , nieraz  pomaga mi w tym radio. Dziś słyszałam i utrwaliła mi się taka...  kultowa – często ją „puszczają”...
[www.youtube.com]. Kolorowych snów.
Viola 

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.youtube.com]
[www.loilza.pl]
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (605)
30 gru 2009 - 22:47:28

Violu,życzymy Ci wszystkiego najlepszego w Nowym 2010 Roku.żaneta i Staszek

[img97.imageshack.us]
[img97.imageshack.us]
magnolia
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (606)
31 gru 2009 - 09:15:08

Viola!
Wszystkiego Najlepszego tego co się szczęściem zwie  w 2010roku
Ostatnio edytowany przez magnolia (2009-12-31 09:15:28)

[img705.imageshack.us]
[img705.imageshack.us]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (607)
31 gru 2009 - 14:39:32

Dziękuję za życzenia , jestem bardzo wzruszona.
Na świecie tyle zła dziś się wydarzyło, "...rodzimy się i umieramy, a życia wciąż wystarcza"....... a ponieważ Sylwester , to i powinno być muzycznie dla tych co przygotowują się na „balety” , dla tych co w domu i dla tych co chcą  posłuchać muzyki lekkiej, łatwej .... Do siego Roku Kochani , żeby był lepszy od tego co mija . [www.youtube.com] … re=related  Viola

[www.youtube.com]
[www.loilza.pl]
Krystyna71
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (608)
31 gru 2009 - 17:15:50

Violu!Zdrowia, szczęścia, spokoju, spełnienia wszystkich marzeń w Nowym 2010 Roku  życzy Ci Krystyna
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (609)
06 sty 2010 - 17:48:17

Witaj Viola!
widzę ..ze jesteś ...może słowko na temat zdrowia Naszej Basi
pozdrawiam
h
Basia_ K
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (610)
30 sty 2010 - 20:34:42

Violu, kochana moja!
Ciągle myślę o Tobie, mam przed oczami Twoją kochaną twarz, ale sił jeszcze za mało żeby napisać- głównie leżę i śpię. Ale obiecuję się zmobilizować. Całuję Cię mocno,
Basia.
Jerzy_r
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (611)
30 sty 2010 - 20:45:18

Violu  bardzo  jestesmy  wdzieczni  , ze  nam  wstydu  nie  przynioslas  a  same  zaszczyty.
Badż i  Ty  zdrowiutka  szybciej  niz  sama  bys  chciala.
Basiu  bardzo  czekamy  na  Ciebie  w  tym  naszym  wirtualnym  domu.  Życzymy  szybkiego  powrotu  do  pelni  sił .   Dobrej  niedzieli  jr
basiag
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (612)
30 sty 2010 - 22:58:57

Witaj Basiu.
Podpisuję się pod słowami JeŻa skierowanymi do Ciebie, bardzo czekamy, życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Wiemy od Violi, że masz piękny uśmiech, więc ...
"... uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj, na dzień szczęśliwy nie czekaj ...""Człowieczy los" - Anna German
[www.youtube.com] … re=relatedViolu ... "brakujesz nam!" Basia G(P)

[www.youtube.com]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (613)
31 sty 2010 - 11:25:16

Kochana Basiu od Alfabetu, Rodzina Forumowa  długo na Ciebie czekała.
Jestem wdzięczna losowi , że pozwolił mi Cię poznać osobiście, szkoda tylko że w takich okolicznościach, ale nie zawsze mamy wpływ na nasze życie, nieraz „siły wyższe” już zaplanowały nam różne niespodzianki.
Basiu , jesteś jeszcze słaba i jeszcze wiele przed Tobą, ale wiem, że masz w sobie siłę  (udowodniłaś to już), nasze wszystkie serca i nasze dobre myśli są z Tobą.
Ściskam Cię mocno, pozdrowienia również dla Twojej wspaniałej rodziny.Mnie jakieś wirusy dopadły, ale za to cały weekend był tylko mój  Jurek, ech ! te Twoje emocje to kiedyś Cię zgubią.... a,  recipe on photos – w późniejszym czasie – jakaś kara musi być.... [www.youtube.com] … re=related   Basiu G. dzięki  za piosenkę,   dawno jej nie słyszałam , zapomniałam o niej a jest piękna.Trzymajcie się Kochani , pozdrawiam wszystkich piszących i czytających.Viola

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.youtube.com]
[www.loilza.pl]
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (614)
11 lut 2010 - 20:22:44

Witaj Violu!
Zajęta z Ciebie osoba...bardzo,bardzo.
Maleńka przerwa na coś słodkiego,dobrze?Pozdrawiam Cię cieplutko i odezwę się!
ż

[img63.imageshack.us]
[img63.imageshack.us]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (615)
28 lut 2010 - 10:57:25

Dzień dobry,  w to słoneczne  przedpołudnie . Czas akurat ( przynajmniej dla mnie ) na refleksje i zadumę. Przeglądając zasoby internetu , znalazłam bardzo ciekawe – Zwyczaje i Tradycje Wielkiego Postu. Warto przeczytać i porównać co przetrwało przez wieki do naszych czasów. Życzę miłej niedzieli. Pozdrawiam.Viola Zwyczaje i Tradycje Wielkiego Postu
·    Wielki Post rozpoczynał się od posypania głów popiołem, rozdania ubogim resztek zapustnych biesiad i schowania do szaf balowych toalet.
·    W czasie postu chleb smarowało się powidłem a nie masłem, lub maczano go w oliwie. Podawano śledzie bez śmietany, kawa również była bez śmietany i bez cukru, za to z palonych żołędzi.
·    Pito herbatę lipową, zamiast deserów podawano mało słodkie ciastka zwane "wiekuistymi", gdyż można je było jeść w pół roku po upieczeniu.
·    Kobiety na sześć tygodni zdobiły się czarnymi agatami albo drobiazgami z hebanu i onyksu w srebrze.
·    W czas postu nie wypadało grać skocznych polek i mazurów. Jeśli już, to smętne dumki i nokturny.
·    Zdarzało się, iż w czas postu dzieciom chowano zabawki zostawiając tylko te najbardziej zniszczone, a zamiast baśni czytano im żywoty świętych.
·    W XIX wieku mężczyźni musieli wyrzekać się alkoholu i cygar.
·    Zalecano także powstrzymywanie się od stosunków płciowych.

[www.loilza.pl]
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (616)
05 mar 2010 - 19:40:19

Cześć Viola!
Mam nadzieję,że Pati,da Ci dziś,jutro,pojutrze...odrobinę wytchnienia....
Tymczasem,cieszcie się sobą do woli!
Odnośnie Twojego postu...o poście-nie wierzę,żeby ktokolwiek przestrzegał wszystkich jego zwyczajów.Posunę się nawet w swoich domysłach dalej-żadnego!
Trochę się pozmieniało...pozostało jedynie podstawić głowę do posypania popiołem....
Pozdrawiam Cię serdecznie!Mam dla Ciebie "prezent"..

Może włączę sobie za chwilę któryś z filmów,z naszym ulubionym aktorem!
ż

[img242.imageshack.us]
[img242.imageshack.us]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (617)
07 mar 2010 - 19:09:19

Witam.                                                                                                                                  Dzięki za odwiedziny wszystkim w mojej „samotni”. Wracając do „Zwyczajów i Tradycji Wielkiego Postu” to chyba człowiek w dzisiejszych czasach by nie przeżył  , no może te „agaty albo drobiazgi z hebanu i onyksu w srebrze”.  . Wracając do muzyki, to w XVI wieku nie było rocka i tu chyba „problem indywidualny” wynika. Muzyka jak jest dobra,  to sama się obroni i to moje zdanie i nie ma dla niej „granic”. A Chopina ? napisałam na 75  -  „nie koniecznie Chopin, owszem są chwile i niektóre jego utwory...” - ,  żeby nie było, że go nie toleruję. Są chwile... kiedy mi się podoba... .  [www.youtube.com] … re=channel                                                                                                           nowsza wersja tej piosenki i skład zespołu trochę inny, ale prawie taka sama jak w latach 70-tych
                                                                                                                                                     Wnusię już mi zabrali  ,  jestem weekendowa babcia . Bardzo kocham tą moją Patrycję.
Miłego wieczoru wszystkim życzę.Viola
Ostatnio edytowany przez Viola (2010-03-07 19:12:18)

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.youtube.com]
[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (618)
20 mar 2010 - 20:52:19

Violu!!!
Próbuję skontaktować się z Tobą na wszelkie sposoby.
Zaczynam się niepokoić.Odezwij się,proszę!!!
Buziaki
ż
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (619)
25 mar 2010 - 20:51:45

Witaj Violu!
zgubiłaś mi się ..tęsknię za Tobą....moze slowo.....
moze dwa
ha...
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (620)
27 mar 2010 - 19:36:49

Żanetko, Halinko, to nie jest aż tak , żeby „deprecha zimowa” zmieniła się w „deprechę wiosenną”. . Wszystko jest poukładane jak u typowej estetki  albo może u typowej gospodyni domowej – przed świętami  . Moja rodzina jak zawsze , wie, że  wszystko będzie dopięte na ostatni guzik . Muszę znowu dokupić czekoladowych króliczków , bo bardzo mi smakują  .
Dziękuję za pamięć i za „odkurzenie” mojej samotni, też tęsknie za Wami. Buziaki .
Viola

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (621)
27 mar 2010 - 19:58:28

Witaj Violcia!!
cieszę sie ,,ze u Ciebie wszystko w normie...
a tak w ogóle ..to nie przesadzajmy z tymi świętami..
przeciez... to Nasze nie pierwsze i nie ostatnie święta....
a skoro nie pierwsze...to obcykane do perfecji..jak jak piszesz...dziękuję za pamięć i za „odkurzenie” mojej samotni...Kochana Violciu...po co takie mocne słowa ...jaka samotnia..
a My to co ...nalepka na dropsy?????
serdecznie pozdrawiam
h
Ostatnio edytowany przez halinaopole (2010-03-27 20:00:02)
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (622)
01 kwi 2010 - 19:44:21

Radosnych,zdrowych i pogodnych świąt życzą
żaneta i Staszek

[img225.imageshack.us]
[img225.imageshack.us]
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (623)
01 kwi 2010 - 19:48:26

Witajcie!!!
Żanetka ..czy to cudowna wnusia  Naszej Violci???
Ostatnio edytowany przez halinaopole (2010-04-05 15:31:18)
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (624)
01 kwi 2010 - 20:24:15

Jasne!Chociaż...niekoniecznie...Pati już urosła...przesadziłam.
ż
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (625)
03 kwi 2010 - 08:54:35

[img150.imageshack.us]
  radosnego , Wielkanocnego  poranka   dla  Ciebie   Violu  i  całej  rodzinki!!
Ostatnio edytowany przez Jurek56 (2010-04-03 08:56:22)

[img150.imageshack.us]
Lambert
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (626)
03 kwi 2010 - 14:44:08

Violu!Dla Ciebie i Twoich najbliższych łącznie z wnusiążyczymywesołych Swiąt!!!Maryla i Wojtek
magnolia
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (627)
03 kwi 2010 - 16:35:14

Violu!
Wesołych,pogodnych Świąt dla Ciebie i najbliższych przesyła
                 Bogusia Orzeł

Ostatnio edytowany przez magnolia (2010-04-03 16:35:29)

[img130.imageshack.us]
[img130.imageshack.us]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (628)
05 kwi 2010 - 13:48:04

Dziękuję za  radosny Wielkanocny poranek Halince, Żanecie, Jurkowi R. Bogusi, Maryli i Wojtkowi i wszystkim co „innymi drogami”. Każda pamięć o człowieku to dobro i przyjemny uśmiech na twarzy, a sercu ? lżej...Viola

[www.loilza.pl]
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (629)
07 kwi 2010 - 17:45:38

Witaj Violusia!Oto Twoje kwiaty.Sobota,godzina 8.00
Sobota,godzina 15.00
Sobota,godzina 19.00
Niedziela
Pozdrawiam serdecznie i buziaka zostawiam
ż

[img576.imageshack.us]
[img576.imageshack.us]
[img535.imageshack.us]
[img535.imageshack.us]
[img682.imageshack.us]
[img682.imageshack.us]
[img151.imageshack.us]
[img151.imageshack.us]
[img109.imageshack.us]
[img109.imageshack.us]
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.