Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Poszukuję maturzystów rocznik 1975

Wysłane przez loilza.pl 
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (570)
29 pa 2009 - 20:43:19

Dziękuję Kochani za życzenia, tak wzruszające, że w sercu czuję ciepło. To truizm, bo to ciepło od bliskich mi ludzi. Bardzo to miłe dla mnie i czuję się dziś naprawdę świetnie. Dziękuje za „Damę z łasiczką” i „Damę z kwiatami” i wielkie dzięki .... co innymi drogami....Pozdrawiam wszystkich, ściskam mocno i zapraszam na koncert jesienny...[www.youtube.com]

[www.youtube.com]
[www.loilza.pl]
Alicja Jolanta
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (571)
29 pa 2009 - 20:53:53

"Zobaczyć  świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąc bezmiar,
w godzinie - nieskończoność czasu."Droga Violu, czyli "Damo z .....", niech te marzenia zawarte w słowach  Williama Blake`a  urzeczywistniają się i stają się Twoim udziałem każdego dnia.
Z imieninowymi serdecznościami
AJ
Ostatnio edytowany przez Alicja Jolanta (2009-10-29 20:54:35)
janusz
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (572)
29 pa 2009 - 21:28:51

Droga Violu!W dniu Twojego Święta życzę Ci szczególnie zdrowia, miłości najbliższych i kochanych, radości z rozsiewania wokół siebie dobra oraz realizacji wszystkich zamierzeń.
Niech się spełnią wszystkie życzenia - janek
Ostatnio edytowany przez janusz (2009-10-30 08:57:28)
ala
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (573)
29 pa 2009 - 22:35:40

Droga solenizantko Violu!Z najlepszymi życzeniami " wpadam " w ostatniej chwili.
...dopiero wróciłam z pracy,zupełnie nie skojarzyłam Twoich imienin,dopiero w pracy ,jedna z pracownic ma na imie tak jak Ty.
Uściski
Ala
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (574)
30 pa 2009 - 05:04:21

Dzień dobry. Jolu, Alu, Janku , takiej siły właśnie potrzebuje z samego rana, aż lepszym się człowiekiem można stać.
Dziękuję Kochani za życzenia i za bardzo miły poranek.Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tyle miłych słów, za maile , sms-y, telefony.
Miłego dnia wszystkim życzę.Viola

[www.loilza.pl]
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (575)
30 pa 2009 - 08:06:06

Nastał nowy dzień.. z nowymi wyzwaniami....
Violu..Kochana..Droga...
Ty jesteś z górnej półki...kto tego nie widzi ...ślepcem jest..
kto tak nie uważa ...głupcem jest...
Opole.. aczkolwiek mroźne.. pozdrawia ciepło Kielce..
h

Ostatnio edytowany przez halinaopole (2009-10-30 09:24:18)

[img692.imageshack.us]
[img692.imageshack.us]
Jurek75
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (576)
30 pa 2009 - 22:59:05

Witam wczorajszą Solenizantkę.
Życzę Ci Violu, aby ten tajemniczy uśmiech nie opuszczał Twojego lica nigdy.
JurekN

[i36.tinypic.com]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (577)
31 pa 2009 - 07:39:55

Haluś, ja mam lęk wysokości !.... Kielce pozdrawiają Opole bardzo słonecznie,  bo dziś  pogoda piękna ( jak na razie ) , pomyślałam zaraz o Twoim Nikonie, ale może Żaneta coś... „dla duszy zrobi....”
Olu , Jurek dziękuję za życzenia i za gronostaja – podoba mi się. Jurek zdolny jesteś , -  i renesans i impresjonizm. Dzięki wielkie.A muzycznie dziś proponuję przepiękne - Requiem dla snu.
[www.youtube.com] … re=related Trzymajcie się kochani i wracajcie szczęśliwie z wyjazdowych....Pozdrawiam.
Viola 

[www.youtube.com]
[www.loilza.pl]
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (578)
04 lis 2009 - 13:32:23

Violu,znów za długo każesz na siebie czekać!
"Dla duszy"zostawiam,z pozdrowieniami.
ż

[img80.imageshack.us]
[img80.imageshack.us]
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (579)
04 lis 2009 - 13:52:42

Żanetka może zostaw coś dla ciała...
Violcia ..a tak po prawdzie gdzie Ty dziewczę się zapodzialaś???
nie masz na Nas ochoty!!! ale Wszystkich???
pozdrawiam h
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (580)
04 lis 2009 - 14:19:51

..."dla ciała",powiadasz Halinko?
Jak znam Violę,to Jej się spodoba!
Mogę jeszcze,ewentualnie...Ale...całą resztę.."dla ciała",musi niestety..."we własnym zakresie"...
ż
Ostatnio edytowany przez sadko (2009-11-04 14:20:36)

[img264.imageshack.us]
[img264.imageshack.us]
[img525.imageshack.us]
[img525.imageshack.us]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (581)
08 lis 2009 - 17:37:09

Witajcie. Dzięki za odwiedziny. Wszystko trafione w mój gust a nawet więcej. Właśnie zajadam pierogi – odgrzewane ,chrupiące, podpieczone.... Pycha. Wróciłam niedawno z Iłży ( szaro , smutno , mgliście ), czułam się dobrze wśród bliskich mi osób – muszę częściej jeździć. Viola

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (582)
09 lis 2009 - 09:28:02

Halinka miała rację.Violka zaraz po przyjeździe złapała się za coś"dla ciała",nie dla duszy...pierogi,nie widoczki!Violu,oto Twój widok z balkonu mamyPozdrawiam
ż

[img109.imageshack.us]
[img109.imageshack.us]
[img29.imageshack.us]
[img29.imageshack.us]
magnolia
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (583)
22 lis 2009 - 13:08:32

Viola!
      co u Ciebie jak zdróweczko..?
                                           taka melanholia w tym ostatnim poście  może napiszesz kiedy jedziesz do Iłży to podskoczę i pogadamy a wtedy lepiej zrobi się na duszy..
                                                    uściski
                                                                          Bogusia Orzeł
WOJTEK
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (584)
23 lis 2009 - 10:48:00

Violu od Portretu!
Dziękuję za uśmiech i przesyłam pozdrowienia również z uśmiechem
                Wojtek
Mazur  - matura 1958
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (585)
24 lis 2009 - 20:07:58

Witaj Violka!
Tak tu sympatycznie a gospodyni strony nie ma...
Zostawiam piosenkę w rewanżu,mam nadzieję że Ci się spodoba,chociaż smutna.
[www.youtube.com] … ature=fvst
Buźka!
ż

[www.youtube.com]
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (586)
24 lis 2009 - 20:19:00

Violciu!
napisalaś w poście do Janka...
To forum, to naprawdę taka „szkoła  bez  przymusu”, chyba teraz jestem pilniejszą uczennicą niż w LO. Dzięki za WIEDZĘ.Kochanie ..to nie forum ..to przychodzi z wiekiem
po
h
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (587)
24 lis 2009 - 20:22:30

...i jeszcze na dodatek,nasza Viola,ciągle jest na wagarach!!!A taka niby "pilna"..."skokami"tę wiedzę pochłania.
ż
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (588)
24 lis 2009 - 20:28:48

czy ja napisalam coś o starości....a nie!!!
to dobrze
oczywiście ze z wiekiem!
h
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (589)
25 lis 2009 - 16:14:51

Halinko chyba masz rację , z wiekiem "albo wszystko przychodzi , albo wszystko odchodzi" - takie to skrajności są.
Żanetko, dzięki za smutną piosenkę , ale jaka piękna... No to DŻEM puszczę , piosenkę, która zawsze jest na czasie. Jeszcze nie czas na sen, ale ja już się oddalam. Dobranoc.Viola [www.youtube.com]

[www.loilza.pl]
[www.youtube.com]
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (590)
25 lis 2009 - 18:53:25

Violcia ...ja żartowalam..
po to żeby pobudzić i rozbudzić...ciekawa jestem co mialaś na myśli pisząc ....albo wszystko odchodzipisałaś tego posta 16.14.................czy nie za wcześnie na dobranoc????
po
h
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (591)
29 lis 2009 - 20:27:27

Violusiu,jak Pati?
Dałaś radę?Dwa dni...A Dzieci,co robiły w tym czasie?Nie napiszę,co podejrzewam...
Uściski

ż

[img29.imageshack.us]
[img29.imageshack.us]
[img697.imageshack.us]
[img697.imageshack.us]
Jerzy_r
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (592)
03 gru 2009 - 19:25:51

Żaneta , czyżbyś  coś  wiedziala  o  drugim  wnuczęciu Violi ???   Niech   młodzi  dzialają  , maja  prawo  a  nawet  obowiązek !!!  Pozdrowienia  dla  Kasi !
No i  oczywiście  dla  Violi  też jrPS.  znalazłem  taki  passusik   w  necie, nad  którym  sobie  trochę  w  samotności  pomyślę .'... desperacka obrona legendy byłego prezydenta naszego państwa Lecha Wałęsy napotyka coraz większe trudności i przyjmowana jest z rosnącym niedowierzaniem, a tu IPN opublikował właśnie książkę, z której wynika, że agentem był również kolejny były prezydent naszego państwa Aleksander Kwaśniewski. Zważywszy, że i generał Wojciech Jaruzelski już w latach 40-tych został rezydentem Informacji Wojskowej, czyli ówczesnej razwiedki, możemy chyba mówić o prawidłowości. Czy w tej sytuacji można w Polsce w ogóle zostać politykiem nie będąc niczyim agentem? To oczywiście jest pytanie retoryczne, bo „koń – jaki jest – każdy widzi”,..."
Ostatnio edytowany przez Jerzy_r (2009-12-03 19:43:21)
Jerzy_r
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (593)
05 gru 2009 - 07:23:21

Witam  w  sobotni  poranek  i    na  początek  fragment     tekstu   pasujący   jako    usprawiedliwienie   dla   niektórych  moich   postów .   " "Politikon" z greckiego znaczy społeczny.
Polityka to nie jest sztuka rządzenia czy - jak teraz obserwuję - urządzania się kosztem drugiego, tylko roztropna troska o dobro wspólne.
Makiaweliczna definicja polityki zwraca uwagę wyłącznie na technikę rządzenia.
Widzimy, jak daleko to idzie również w Polsce, gdy wszystkie środki prowadzą do celu, nawet kosztem drugiego człowieka, kosztem Narodu.
Tacy politycy, żeby się utrzymać, muszą mieć media, żeby ludziom wmówić to, co chcą. To jest gra, jedna wielka manipulacja. Władza, media, pieniądz tworzą zamknięty trójkąt. I my mamy tego nie oceniać?
Jesteśmy przecież Narodem, jesteśmy katolikami....  A więc mamy nie czynić? Widzę zło i mam milczeć?   (  mój   przyp. -  mam  o  tym  nie  pisać  na  forum  , bo  to  niedżentelmeńskie ?? A , o    d. m.   to   można  pisać tak ??   i  to  już  jest  kulturalnie  ??? !! )
...Na ślepo w niewolę oddać Ojczyznę... Komu? Jakimś kombinatorom? "     Tak  sobie  myślę ,siedzę i  myślę ,  jak  to  jest , że  bardzo  wartościowi  ludzie   prezentują  defekty  w  myśleniu  i  postawie . Ale czemu  się  dziwię  ??  Sobie  przeciez  najwiecej  mogę  zarzucić. Tylko  od  innych  jakby  łatwiej  wymagać , hmmm.. . Bardzo  ładne    imieniny  nasze  Basie  miały   w  tym  roku . Ja  wczoraj  też  ucztowałem, pyszne  torty  jadłem  i  tatara  z  łososia , i  kawior  ...niestety   sam , bo  ślubna  odmawia  współpracy    w  takich  wizytach  choć  solenizantką  była     teściowa  córki.
Znowu  chyba  za  dużo  piszę  , a  niech  diabli  wezmą  konwenanse !
                     ...                    ....             .......       Chyba  jednak    zacznę - wzorem  niektórych   starszych  i  mądrzejszych  -   pisać  od  wielkiego  dzwonu .  Swoje  już  napisałem a  melancholią    częstować   żadna  gościnność . Cześć   milcząca   klaso  C -75  i  Ty   Violu !  jr
sadko
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (594)
05 gru 2009 - 19:59:45

Dobry wieczór!Violusia?Może słówko?Ja Ci tu podsyłam Twoich ulubionych....a Ty?Może odwdzięczysz się piosenką,czy ja wiem?Spotkaniem w "Ristorante"?Tylko nie w sobotę i niedzielę-wtedy tam jest ..."dzień bez papierosa"...głupia dyskryminacja...Wspominam spotkanie sierpniowe z 2008r...Pewnie mnie wszyscy"oskubią",za te zdjęcia...ale...niech tam.Jeszcze słówko do Jurka.
Drugie wnuczę Violi,jak zwykle...w drodze,kiedyś.Z tymi młodymi-nigdy nic nie wiadomo!Trzeba jednak założyć taką ewentualność.Kiedy Pati u babci Violi,młodzi mają czas i możliwości,na fantazje...niech "kombinują"!
I nie zapominaj,że Violka ma jeszcze syna!I jaką piękną kandydatkę na synową!Pozdrowienia
ż

[img193.imageshack.us]
[img193.imageshack.us]
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (595)
05 gru 2009 - 23:01:53

Dziękuje za zdjęcia i za odwiedziny na tej zapomnianej... miło mi.Mikołaj już był i zostawił dla wszystkich , którzy tu zaglądną jedną z najpiękniejszych książek.
Przyjemnego czytania. [www.odaha.com] … aly-ksiazeSpokojnej nocy i dużo prezentów życzę.Viola
Ostatnio edytowany przez Viola (2009-12-05 23:02:23)

[www.loilza.pl]
[www.odaha.com]
[www.loilza.pl]
magnolia
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (596)
06 gru 2009 - 19:09:49

Witam Violu!

jak zdrówko co u Ciebie  czy byłaś ŚM
pozdrawiam
                      Bogusia

[img525.imageshack.us]
[img525.imageshack.us]
halinaopole
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (597)
08 gru 2009 - 17:52:52

Witaj Viola!!
na Mikołaja to ja od dawna nie liczę...zawsze liczę na siebie...
wybacz staremu...pewnie ślepy..
może i głuchy...
może mialaś za duże wymagania...pewnie chciałaś faceta na chodzie...
pozdrawiam
h
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (598)
08 gru 2009 - 18:03:00

Bogusiu, Halinko , dziękuję za piękny prezent na " Mikołaja".
Może jestem faktycznie za bardzo wymagająca?....Pozdrawiam
Viola

[www.loilza.pl]
WOJTEK
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (599)
09 gru 2009 - 15:59:13

Violu!
Informacje o źródle, z którego pochodzą zdjęcia z filmu ,,Autobus odjeżdża 6.20” podałem dzisiaj na swojej stronie, żeby były blisko zdjęć, które wstawiłem. Popatrz tam, proszę.
Pozdrawiam serdecznie i z uśmiechem
                                                    Wojtek
Mazur  - matura 1958
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.