Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Poszukuję maturzystów rocznik 1975

Wysłane przez loilza.pl 
loilza.pl
08 sty 2007 - 19:40:15
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (1)
21 maj 2007 - 19:39:02

Witam wszystkich serdecznie.Chciałabym odnaleźć dawna klasę IVc .Pamiętam kilka nazwisk : Cieślik Augustyna, Chała Witek, Dziekan Mirek, Feliszewska  Marysia, Kawałek Paweł,Kaim Zbyszek, Kucharski Czarek, Kosno Krysia, Kobylarz Krysia, Nobis Teresa, Ochyński Jasiu, Fryzel Bożena,Tomanek Mieczysław i Rojecki Jerzy .Przepraszam tych wszystkich co nie wymieniłam ,poprostu nie pamiętam .Proszę o przypomnienie .Zajrzę  jeszcze tu nie raz. Pozdrawiam wszystkich- Violetta z domu Glina.Mój adres mailowy: viola_kielce@o2.pl   Nr gg 8356978.
bozena
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (2)
21 maj 2007 - 19:48:29

Violu, przecież Ty kończyłaś w 1974 r. zajrzyj na tę stronę... jest nas tam trochę. A Ty wpłaciłaś już na zjazd? Pozdrawiam Cię Bożena Orawcówna ( z IVa).
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (3)
21 maj 2007 - 19:58:23

Bożenko ,sprawdziłam na swiadectwie maturalnym.To jednak był 75 r.Bardzo chciałabym pojechać ,nam inne plany ,ale może coś wymyślę .Pozdrawiam serdecznie.Viola
Lambert
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (4)
21 maj 2007 - 20:01:43

Viola!
Witam cie serdecznie! Tak mi sie wydawalo ze jednak wiesz co piszesz nt, roku swej matury!
Z  twego adresu mailowego wynika ze jestes w Kielcach tak jak my z Maryla?? Jaki swiat jest maly!!Poczytaj o swoich kolezankach i kolegach z Forum: Matura 75. Sa bardzo aktawni- znajdziesz tam wielu o ktorych pytasz!Postaraj sie zmienic plany i spotkac z nami!!
Pozdrawiam
Wojtek Wojtowicz -kl 4a-Matura 74
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (5)
21 maj 2007 - 21:18:12

Witaj Wojtku,dzięki za podpowiedź znalazłam trochę znajomych .Bardzo chciałabym pojechać .Przemyślę jeszcze.Pozdrawiam serdecznie .Uściski dla Maryli. Violetta
surus ela
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (6)
22 maj 2007 - 11:45:27

Do Violi Gliny:mila kolezanko ja jestem z kl.IVC rocznik 1974 wych.Pan Andrzej Strojnowski .Pamietam  Ciebie w naszej klasie , a Czarek Kucharski chodzil z nami .Podaje Ci inne nazwiska :Wlodek Stepien,Andrzej Maciejewski,Jurek Mroz,Marcin Pytlakowski,Marysia Hernik,Danusia Wojtal,Wiesia Orzechowska,Marysia Gorska,Grazynka Gruszczynska Ania Siwiec,Teresa Chumurzynska.Ania Kargulewicz,Grazynka Krzyzanowska,Renatka Jaroszynska,Teresa Olszewska,Danusia Kot,Marysia Kot,Teresa Strojnowska i wiele innych osob mam cala liste jak jestes zainteresowana prosze o kontakt tel.048 616-34-91       Ela Surus
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (7)
22 maj 2007 - 13:28:26

Witaj Elu.Tak byłam w tej klasie ale tylko rok . Postaram się przyjechać na jubileusz szkoły .Wybieramy się z siostrą - młodszą odemnie ,też jest absolwentem tej szkoły.Pozdrowienia dla wszystkich . Violetta
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (8)
23 maj 2007 - 17:51:34

Cześć Violu !!  Cieszę się , że zaistniałaś na forum ...Ja jestem tu już czas jakiś i straciłem sporo z pierwotnego  impetu  zwłaszcza  po wypłynięciu Josepha.Wiem ,że Zbyszek Kaim  czyta posty ale potrzeba kobiecej perswazji aby zaczął też pisać !!!     Pozdrawiam Lidkę i proszę  nie pytaj, czy ja  pamiętam - to działo się / nasze liceum / przecież tak niedawno...  Kilka lat temu odwiedziłem Mirka Dziekana , który uprawia swoje warzywa i jabłonie w Pawłowicach  ale nie poznał mnie wogóle !!! Bardzo się zmieniłem , bo  byłem leczony dość długo sterydami . Zachęcam Cię do obecności na forum ale  to wymaga entuzjazmu , którego , jak sądzę Ci nie zabraknie... Pozdrawiam  Jurek R
Ostatnio edytowany przez Jurek56 (2007-05-23 18:11:16)
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (9)
23 maj 2007 - 18:04:29

Witaj Jurku,właśnie otworzyłam stronę.Cieszę się ,że jesteś .Otwórz meila.Jutro postaram wstawić trochę zdjęć z tamtych lat..Zbyszek Kaim i Mirek Dziekan tez tam są (wagary w Starachowicach).Entuzjazmu nabrałam niedawno,ale to dłuższa historia.Jestem jeszcze na forum - matura 75. Pozdrawiam Viola.
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (10)
24 maj 2007 - 12:05:18

Violka  wysyłam  maila  Jurek R  pozdrawiam
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (11)
25 maj 2007 - 06:27:56

Wysłałam wczoraj kilka zdjęć z tamtych lat. Moze dziś wystawią . Violetta
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (12)
26 maj 2007 - 10:39:22

Klasa C (i nie tylko) , są już zdjęcia. Viola

[www.loilza.pl]
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (13)
27 maj 2007 - 16:56:39

Dzień dobry Viola , przed chwilą obejrzałem zdjęcia i nic dziwnego , że mnie  Dziekan    nie poznał - jestem teraz kimś zupełnie innym ! Szkoda ale choroba nie wybiera ... .       Strona 75 jest już chyba skazana na straty , jak zreszta przewidziałem - gorzka satysfakcja .   Wczoraj na podzamczu odbywał sie piknik naukowy , na którym spotkałem naszego kolegę Witka Chałę - wyglada bardzo dobrze i był  ogromnie zainteresowany forum kiedy o nim usłyszał . Viola  bardzo mnie cieszy, że mozemy  rozmawiać ale opowiedz cokolwiek o sobie,  bo ja to już zrobiłem na poprzednich postach i trudno abym się powtarzał . Zagladam do swojej poczty - niestety nadaremno.Z ostatnich  przeczytanych postów najbardziej podobała mi się dyskusja Zanety z Wieśkiem Kacą . Czy Ty też czytasz inne strony ? Pozdrawiam Jurek R.
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (14)
27 maj 2007 - 18:04:48

Cześć Jurek. Sprawdź dokładniej swoją pocztę.Masz rację, strona 75 chyba już padnie.Z naszej klasy wygląda na to ,że jesteśmy tylko my. Okaże sie na początku czerwca jak będzie lista absolwentów.Pisałeś ,że Zbyszek nas czyta ,teraz może Witek? Pozdrawiam chłopaki - odezwijcie się.A dziewczyny?Nie mam pojęcia gdzie one są. Bożena F.mieszka prawdopodobnie w Ostrowcu .Widziałam się z nią ~15 lat temu.Krysia z Jasieńca mieszka -i tu też nie jestem pewna -gdzieś w Bieszczadach.To tyle co wiem o naszych koleżankach i kolegach z klasy.Dziś  wena mnie opusciła ,może później napiszę coś więcej.Pozdrawiam Viola

[www.loilza.pl]
Lambert
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (15)
27 maj 2007 - 19:37:34

Viola!
Mysle ze oni (tj organizatorzy) opublikuja tylko ilosci osob dla poszczegolnych rocznikow (tak zapowiadali) a nie listy imienne niestety.
Ale byc moze o to poprosimy, zeby jednak imienne! Co o tym myslicie?
maturzysta74
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (16)
27 maj 2007 - 20:03:05

pozdrawiam maturzystów 75 w szczególności tych co mieszkali w internacie, czytam wasze posty prawie wszystkich pamietam. Jurka Rojeckiego pamiętam bardzo dobrze,Dziekana,Kruka,Muchę,SOBCZAKA,Adasia Wróbla, który był z Podkońc. Nie pamiętam czy wszyscy byli z mat75,ale mieszkaliśmy razem.Pamietam też Violę bo była bardzo rzucająca się w oczy dziewczyna.Oglądałem wasze zdjęcia i wszystkich rozpoznałem.Pamiętam że doszli do waszego rocznika (albo mlodsi)dwóch warszawiaków,jeden grał na gitarze i śpiewał a drugi grał na perkusji,nazwisk ich nie pamiętam.Czytajc posty wywnioskowałem ze Jurek R to ich pamięta. wiesiek kaca mat 74
Lambert
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (17)
27 maj 2007 - 20:06:11

Wiesiek!
Tych dwoch chlopakow z Wawy  a moze tylko jednego bedzie pamietac nasza wspolna kolezanka! Tylko czy cos na ten temat napisze??
maturzysta74
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (18)
27 maj 2007 - 20:15:52

Wiem ale nie powiem.wk
Viola
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (19)
27 maj 2007 - 21:23:30

Do Wieśka Kacy.Ja Ciebie też pamiętam.Serdecznie pozdrawiam.  Na zakończenie dnia przydałby się jakiś mądry cytacik  -"Wykreślić ze świata przyjaźń...To jakby zgasić słońce na niebie,gdyż niczym lepszym ani piękniejszym nie obdażyli nas bogowie"-Cyceron.   Dobranoc wszystkim .Viola

[www.loilza.pl]
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (20)
28 maj 2007 - 08:54:40

Viola potwierdż maila , bo nie wiem czy dobrze wysłałem . Moja córka odrzuciła  takiego fajnego chłopaka informatyka  i stąd kłopoty ...   Choroba muszę sie przyznać do pewnej dozy zazdrosci...
staszek_rak
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (21)
28 maj 2007 - 11:35:20

Jurek56
Czekam na potwierdzenie odbioru wiadomości
S_R
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (22)
28 maj 2007 - 14:19:40

Otrzymałem, dziekuje, jeszcze nie pojąłem.  Wieczorem przysiądę . Trochę sie rozbawiłem  po kolejnym zmartwychwstaniu - starsze od nas roczniki zaliczyły  znów wpadkę .  Pozdrawiam jurek R
stasiadąbek
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (23)
28 maj 2007 - 16:23:37

Jurek, co to znaczy "starsze od nas roczniki zaliczyły ZNÓW wpadkę"?
Pozdrawiam - Stasia
Tadek
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (24)
28 maj 2007 - 16:30:33

To tylko Staszek glosno myslal. Ja twierdzilem, ze gdzie do Lodzi Pani Profesor wyjechala z Ilzy.
Tadek
Tadek
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (25)
28 maj 2007 - 16:34:48

Sluchajcie, powiedzcie mi, bo skrecam sie ze smiechu, co tam w Polsce wyprawia sie. Chyba rozumy odjelo pewnym osobom. Teletubisie beda sprawdzac bo jeden z nich torebke czerwona nosi wiec moze propagowac homoseksualizm. Wiekszych jaj nie slyszalem. Dzieci male, dla ktorych istnieje tylko tatus i mamusia, nie znaja takiego zjawiska jak seksualizm wogole moga byc deprawowani przez czerwona torebke.
Rozumy chyba potracili w tych instytucjach.
Boje sie wracac jak czytam o tym wszystkim.
Glupota nawet za komuny byla madrzejsza.
tadek
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (26)
28 maj 2007 - 17:11:06

Tadeuszu !        Ktoś chciał się wyróżnić ale  spoko,   to tylko takie małe egzotico ...  Wpadka dotyczy K. Orła  i teraz znowu - to sa roczniki dla mnie starsze Stasiu ale Ty nie czujesz tematu starszeństwa bo nie mieszkałaś w naszym  internacie teraz przezywanym "bursą ". Kiedy jest okazja wytknąc  coś  Starszym to jaka to frajda !!  Skąd ta bursa ? Ciekawe czy teraz uczą łaciny w naszym liceum  albo  starożytnej greki ??  I czy uczą francuskiego ??
Jurek56
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (27)
28 maj 2007 - 17:22:00

ps. Tadeusz  za panowania tej dynastii mówić , że coś było lepsze za komuny to szczyt odwagi lub  nieostrożności ... chociaż  na pewno  dzisiejszy pokaz   z tym  "tele... " należy do  szczytów  - no czego ??
Tadek
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (28)
28 maj 2007 - 17:23:11

kretynizmu
Lambert
Poszukuję maturzystów rocznik 1975 (29)
28 maj 2007 - 17:24:10

Kochani!
Szczyty paranoi!!Co jeszcze musza nasi rzadzacy zrobic zeby cala Europa ba!- caly swiat uznal nas za wielki SKANSEN cywilizacyjny i swiatopogladowy??
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.