Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Matura 1974

Wysłane przez loilza.pl 
sadko
Matura 1974 (6540)
26 kwi 2010 - 20:21:27
Viola
Matura 1974 (6541)
27 kwi 2010 - 10:55:42

Żanetko, Wojtku – myślę , że pomysł wspólnego wypicia „złocistego chmielowego...” jest bardzo dobry na maj. Już się bardzo cieszę i chyba już jestem zdrowsza.
Halinko, teraz nigdzie nie jest daleko... najgorszy ten czas.Żaneta , Twój spacer na zdjęciach przepiękny... wiem gdzie byliście.

Pozdrawiam
Viola  Nie znalazłam żadnej piosenki na dany temat  ,  ale za to mam na sierpień.[www.youtube.com] … re=related

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.youtube.com]
sadko
Matura 1974 (6542)
28 kwi 2010 - 21:45:26

Witaj Violu!Zdrowiej,zdrowiej!!!Maj za progiem i spotkania!
Może wreszcie coś,z kimś,kiedyś,uzgodnimy w sprawie"złocistego chmielowego".A jeśli będą trudności...cóż,my obie jakoś znajdujemy czas.Najwyżej powtórzymy,tylko w innym miejscu i kolejnym czasie.Dzięki za miłe słowa o spacerowych plenerach.Twoje oko i słowo są dla mnie ważne.
I za piosenkę dziękuję.Wiesz,że lubię ją w wykonaniu Natalie Avelon i Ville Valo,ale znalazłam jeszcze jedno wykonanie.Przyznam,pierwszy raz wysłuchałam.[www.youtube.com] … re=relatedNie wiedziałam,że jest tyle wersji!!!Dla porównania,trochę ...zaskakujące...[www.youtube.com] … re=relatedPozdrawiam i buziaki ślę
żZalogowałam,ale czy przejdzie edytowany post?Przeszedł!
Słuchajcie,może jednak uda się wynegocjować z dyrekcją szkoły pozostawienie forum do dyspozycji jego uzytkowników,pod warunkiem,że wybierzemy jedna osobę, która będzie sprawowała pieczę nad zgodnością z regulaminem???
Pozdrawiam wszystkich
ż
Ostatnio edytowany przez sadko (2010-05-06 18:45:55)

[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.