Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Matura 1974

Wysłane przez loilza.pl 
sadko
Matura 1974 (6510)
09 kwi 2010 - 17:52:23

Cześć!Dzień zapowiadał się pięknie.Słońce wschodziło na czerwono,trochę chmurek na niebie jednak z godziny,na godzinę pogoda się"łamała",a i mnie w kościach-również.Kolejne kawy,wypite w ciągu przedpołudnia,znaczą spadające "na łeb na szyję"ciśnienie i w końcu spadł deszcz.Teraz niebo zasnute a prognozy na weekend,całkiem jak w zeszłym roku:w tygodniu pięknie,w wolne od pracy dni,leje!
Oto dzisiejszy wschód słońca,godzina 6.00Zachód...?Wtedy była drzemka!
Pozdrawiam
ż
Ostatnio edytowany przez sadko (2010-04-09 17:54:55)

[img16.imageshack.us]
[img16.imageshack.us]
sadko
Matura 1974 (6511)
11 kwi 2010 - 09:12:20

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI... 10.KWIETNIA 2010 PAMIĘCI OFIAR TRAGEDII, KATASTROFY POLSKIEGO SAMOLOTU RZĄDOWEGOWyrazy głębokiego współczucia dla Rodzin tragicznie zmarłych Polaków.ż.s.Sadkowscy

[img9.imageshack.us]
[img9.imageshack.us]
sadko
Matura 1974 (6512)
12 kwi 2010 - 15:58:55

Witam.
Nie mogę ciągle uwierzyć w to,co się stało...A jednak nieodwracalnie.Cierpi w tej chwili bardzo wiele osób.Osierocone Rodziny,Przyjaciele.To Im jest najtrudniej.Sami szukamy we własnych sercach jakiegoś pocieszenia.Jest bardzo ciężko pogodzić się z tak wielką tragedią,tylu istnień ludzkich nagle nie ma.Ból i udręka.Wszechobecne kamery,kiedy potrzeba intymności.
I pytanie..."dlaczego,jak to się mogło stać"?
Odnaleziono czarne skrzynki.
Czarna skrzynka, jak puszka Pandory, niesie w sobie informację, prawdę, która dla wielu może być bolesna, ale przynajmniej pozwala wyjaśnić wątpliwości. Na dnie puszki Pandory uwięziona była według mitu nadzieja. Niech ta nadzieja pozwoli nam wierzyć, że nigdy taka tragedia, jak w sobotę, się już nie zdarzy.
Nie sądzę jednak,aby czarna skrzynka "znała"odpowiedzi na wszystkie,trudne pytania.ż
Ostatnio edytowany przez sadko (2010-04-12 16:03:46)
sadko
Matura 1974 (6513)
14 kwi 2010 - 22:01:22

Dobry wieczór.Jak wszyscy,śledzę programy telewizyjne,czytam prasę,przeglądam wiadomości w internecie.
Moje najgorsze obawy,powoli stają się rzeczywistością,faktem.Znów nabrało rozpędu,nasze rodzime (o)błędne koło które napędzane jest pychą,przerostem ambicji.W polityce nic się nie zmienia tak z dnia na dzień,choćby nie wiem co się stało...
A stało się przecież!
Zostawię...na wyciszenie skołatanych serc i umysłów.[telewizor.tv] wszystkich
ż

[telewizor.tv]
sadko
Matura 1974 (6514)
16 kwi 2010 - 20:37:46

Witam.
Nie umiem napisać o tym,co plącze się po mojej głowie...tyle myśli na raz i kompletna niemoc wyrażenia ich słowami.
Jadę do mamy.I cieszę się,że mogę to zrobić.
Zostawiam światełka...I boję się poniedziałku,kiedy to już będzie po żałobie...rozwiążą się języki...aż strach pomyśleć...
Pozdrawiam
ż

[img690.imageshack.us]
[img690.imageshack.us]
sadko
Matura 1974 (6515)
20 kwi 2010 - 18:05:26

Cześć.Mój pobyt w Iłży bardzo udany.Bardzo chciałam być z najbliższymi w te smutne dni i trwa ten stan już..sami wiecie,jak długo.
Moje dzieci też,z większą częstotliwością zaglądają do domu,począwszy od "tamtej" soboty.Jest nam razem...bliżej do siebie.Czujemy taką potrzebę.Zawsze tak było,ale teraz,bardziej.
Mama-cieszę oczy,tym co widzę,odwiedzając Ją.
Zostawię Wam kilka zdjęć zrobionych w Iłży.
A te światełka,powyżej,niech dalej się palą...dla Nich wszystkich.Pozdrawiam
ż

[img260.imageshack.us]
[img260.imageshack.us]
[img709.imageshack.us]
[img709.imageshack.us]
[img199.imageshack.us]
[img199.imageshack.us]
mariola71
Matura 1974 (6516)
21 kwi 2010 - 20:08:32

Dziekuje Ci Zanetko ! Za piekne zdjecia z kochanej Ilzy , za linki , za wizyty  i za to ze jestes !!!!!!!! Ciesze sie ze Twoja
mama ma sie dobrze i zycze Jej duuuuzo zdrowia ! U nas od jutra juz tylko slonce,slonce.....i slonce.Najwyzszy czas !!!!                                                                   serdecznosci dla Was,                                            mariolaB
Krystyna71
Matura 1974 (6517)
22 kwi 2010 - 20:08:08

Dobry wieczór.Dziękuję Żanetko za kwiatki na M71. Miałam kiedyś podobne na działce. To drzewo na ostatnim zdjęciu mijam codziennie, a na ławeczce tej koło zakrętu czasem odpoczywam. Jeśli wkrótce będziesz w Iłży to chętnie posiedziałabym i porozmawiała z Tobą pod tym drzewem jeszcze przed sierpniem.
Również cieszę się ze Twoja Mama wraca do zdrowia i wszystko poszło pomyślnie. Dużo zdrowia Wam życzę.Boguś obiecywał w tamtym roku odwiedzić Iłżę. Może w tym roku przyjedziesz  i odpoczniesz na którejś uwidocznionej ławeczce po trudach zwiedzania? Po lewej stronie tego zdjęcia jest Dom Kultury, o który kiedyś pytałeś. PozdrawiamKrystyna
basiag
Matura 1974 (6518)
22 kwi 2010 - 22:20:55

Wojtku, wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
Z wyrazami sympatii
The rose - Gheorghe Zamfir
[www.youtube.com] … re=relatedBasia G(P)

[www.youtube.com]
dodph
Matura 1974 (6519)
22 kwi 2010 - 23:44:34

Wojtku , przyjmij nasze najserdeczniejsze zyczenia  z okazji imienin .
Wszystkiego , co najlepsze !Serdecznie pozdrawiamy .Teresa i Wojtek Sobierajscy

[img5.hostingpics.net]
dodph
Matura 1974 (6520)
22 kwi 2010 - 23:47:38

Zaneta, pozdrawiamy Cie i przekazujemy rowniez pozdrowienia od Jacka S (przekazane w ostatnie swieta ),
dla Ciebie i Twojego malzonka.T. i W.S.
stasiadąbek
Matura 1974 (6521)
23 kwi 2010 - 06:02:15

Drogi Solenizancie WOJTKU!W każdej chwili codzienności dużo szczęścia i radościżyczy
Stasia
halinaopole
Matura 1974 (6522)
23 kwi 2010 - 07:44:44

Wojtusiu!
Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa.
Pogody ducha i moc radości,
a od najbliższych moc serdeczności.
życzy
halina

[img443.imageshack.us]
[img443.imageshack.us]
Alicja Jolanta
Matura 1974 (6523)
23 kwi 2010 - 08:30:35

Wojtku, dużo zdrowia, realizacji życiowych planów i zamierzeń oraz wiele satysfakcji zarówno w życiu zawodowym i osobistym
życzy
AJ
Ostatnio edytowany przez Alicja Jolanta (2010-04-23 08:38:25)
Hania
Matura 1974 (6524)
23 kwi 2010 - 11:50:16

Wojtku!
W dniu imienin życzę duuużo zdrówka i pociechy z wnuczki Hani. Przekaż, proszę, pozdrowienia dla babci Maryli
Hania
AniaDabekPoblocka
Matura 1974 (6525)
23 kwi 2010 - 13:18:12

Wojtku, z okazji imienin
życzę Ci dużo zdrowia
i wszystkiego co najlepsze.
Ania
bogdanp
Matura 1974 (6526)
23 kwi 2010 - 13:23:55

Wojtku, wszystkiego co najlepsze.-bogdanp
sadko
Matura 1974 (6527)
23 kwi 2010 - 14:46:24

Wojtku i (dawno nie widziany tu)Jerzyku K !Wszystkiego najlepszego z okazji Waszych Imienin!
Spełnienia marzeń,zdrowia,miłości bliskich i wielu powodów do uśmiechu.

ż

[img341.imageshack.us]
[img341.imageshack.us]
sadko
Matura 1974 (6528)
23 kwi 2010 - 14:55:51

Witam wszystkich dzisiejszych gości.
Jak to dobrze,że Wojtek ma imieniny,chociaż raz w roku....a właściwie,to mógłby się postarać ...częściej!Mariolko,życzenia dla mamy zawsze na bieżąco przekazuję.Stwierdziła,że tym razem w sierpniu,parę osób MUSI poznać.
A kiedy namawiałam przez 2 lata,to nie...bo coś tam.Krysiu,chętnie i ja posiedzę z Tobą na ławeczce,pogawędzę.Umówimy się telefonicznie przy najbliższej okazji.Może uda się namówić Bogdana?Może Viola będzie miała wolny weekend?Mam nadzieję,że mama da mi"przepustkę"...Teresko,bardzo dziękuję za pozdrowienia w imieniu mojego małżonka i swoim.To miłe,że ktoś nas jeszcze pamięta...
A przy najbliższej okazji uściskaj od nas Jacka,proszę oraz Jego Rodzinkę.Pozdrawiam
ż
Lambert
Matura 1974 (6529)
23 kwi 2010 - 17:41:46

Żaneta!Dziękuję za miłe życzenia i za kwiatki.Pozdrawiam i do zobaczenia!
Wojtek
ala
Matura 1974 (6530)
23 kwi 2010 - 19:11:45

Nalepsze życzenia imieninowe
dla Wojtka
Ala
Viola
Matura 1974 (6531)
23 kwi 2010 - 20:31:12

Wojtku,
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń.Viola

[www.loilza.pl]
ida
Matura 1974 (6532)
23 kwi 2010 - 20:53:37

Wojtku,Sto całusów, życzeń tysiąc-wszystkie szczere, mogę przysiąc,ślę do Ciebie z tej przyczyny,że dziś Twoje imieniny.Niech Ci zawsze szczęście sprzyja,pech z daleka Cię omija.W dobrym zdrowiu życie płyniea uroda w świecie słynie !!!!
Wszystkiego najlepszegoIda
dodph
Matura 1974 (6533)
23 kwi 2010 - 21:26:42

Wojtku , Dziekuje za zyczenia .
Nastepnym razem , jesli bedziesz w poblizu , daj znac !
Z przyjemnoscia zorganizujemy w Paryzu male spotkanko !Serdecznie Cie pozdrawiam .
Usciski od Teresy.Wojtek S.
dodph
Matura 1974 (6534)
23 kwi 2010 - 21:28:51

Zaneta , serdecznie dziekuje za pamiec i piekne konwalie.Pozdrowienia dla Ciebie i Staszka .Wojtek S.
halinaopole
Matura 1974 (6535)
25 kwi 2010 - 11:22:26

Witajcie !
własnie powróciłam z krótkiego weekendu...czytam ..czytam
i jakby olśnienie na mnie przyszło...
Wotku S.!
nie dość ze prawie zapomniałabym o Twoich imeninach..
to jeszcze pomyliłam strony...
wybacz ..starszej pani.. kompletnej sklerotyczce..
Jeszcze raz...
Drogi Solenizancie Wojtku S.!!
Imieniny - dzień radosny, pełen kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci. Niech odejdą smutki, złości i powróci czas radości. Te życzenia, choć z daleka płyną jak wpatrzona rzeka i choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone..
halina
h

[img191.imageshack.us]
[img191.imageshack.us]
[img41.imageshack.us]
[img41.imageshack.us]
sadko
Matura 1974 (6536)
25 kwi 2010 - 22:10:23

Halinko,teraz dopiero namieszałaś!
Wojtek S,to brat mojego klasowego kolegi Jacka S,znanego jako"Jotes",stąd Wojtek to"Wues",ale rocznik M'75.
Widać weekend jednak miałaś za krótki,ale nic się nie przejmuj...będzie następny a kwiatki prześliczne i na tej stronie też ładnie się prezentują.Proszę nawet o więcej takich pięknych fotek-daj nacieszyć oczy,nie skąp,bo ostatnio jakoś omijasz tę stronę...nieładnie...
A ja po dwóch imprezach i długaśnym spacerze.
W piątek świętowaliśmy rodzinnie urodziny syna.Zeszło nam...no,trochę...
W sobotę imieniny Wojtka,naszego nieocenionego,znikającego na długie okresy czasu,Moderatora Lamberta.Nie powiem,bardzo udane i też nie daliśmy wcześnie iść spać gospodarzom!A co!
W niedzielę poszliśmy ze Staszkiem na spacer po okolicy.Słoneczko przypiekało,ale wiatr był chłodny połaziliśmy więc po lesie.Zajrzeliśmy do "Leśnego Dworu" a na koniec do "Ristorante"na małe co nieco z piwkiem(oczywiście!) i przy zachodzącym już słoneczku dotarliśmy powolutku do domu."Czuję"nogi...jutro będzie jeszcze bolało,ale to wszystko dla zdrowia.
Z Iłży od mamy wieści (odpukam)dobre.
Zrobiłam sporo zdjęć ale dziś już późno.Pokażę je Wam jutro.
Mam też zaległości w odpisywaniu na listy.Obiecuję ,nadrobię- w miarę możliwości szybko.
Pozdrawiam serdecznie
ż
Ostatnio edytowany przez sadko (2010-04-25 22:12:36)
halinaopole
Matura 1974 (6537)
26 kwi 2010 - 09:23:12

Witaj Żanetuś !
tak to jest ..jak kobieta ...ja ..chce wszystko ..wszystkim...dużo i zaraz...
co tam roczniki ...ważne ze osobę Wojtka pamiętam doskonale i dla Niego moje zyczenia..przyznaję mój weekend krótki ...chyba za krotki
poranek sobotni ...pracka w terenie...
potem jak przykładna kobieta...matka ..winnam wrócić do domciu
powinnam
ale nie!!!
po drodze zahaczylismy o gril...a tam sałateczki...kiełbaseczki...piwusio....powrót w niedzielę...
pewnie stąd te przymulenie..
pozdrawiam
h
sadko
Matura 1974 (6538)
26 kwi 2010 - 18:35:37

Cześć Halino!
Coś mi się wydaje,że jak nie wrócisz czasem na czas do domciu,to i Synuś ma trochę...luzu...Ale mogę się mylić!
Zresztą usprawiedliwienie masz: "tam sałateczki...kiełbaseczki...piwusio".Jak dla mnie wystarczające bo mnie by siłą nie odciągnęli!!!Wiesz,najlepiej smakuje jak ktoś upichci i poda,czyli tzw"gotowizna" lub łatwizna,jak kto woli.Jak dobrze pójdzie,to ja w sobotę będę na grillu.Nie mam jednak co liczyć na moją ulubioną wersję.Jadę ale obiecałam przywieźć szaszłyki...czyli najpierw jak sobie zrobię,to będę się delektować!A będzie czym,bo moje są "pierwszoklaśne" a mam nadzieję,że jeszcze będzie coś innego do przekąszenia.No i obowiązkowo...napoje,w tym moje ulubione też!
A teraz trochę wczorajszego spaceru.Niestety chwilę muszę odczekać.Coś z serwerem nie tak.Wrócę jeszcze.
ż
Ostatnio edytowany przez sadko (2010-04-26 19:20:43)
halinaopole
Matura 1974 (6539)
26 kwi 2010 - 18:47:07

Witaj!
za tydzień to i ja będę na kolejnym grilu...
oczywiscie ...jak dopisze pogoda .....i mnie przyjdzie coś przynieść ..moze sałateczki albo inne specjały.....
i przyniosę...
kazdy coś przyniesie...ale jesli bedzie pogoda...
a teraz czekam na Twój /Wasz spacer
h
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.