Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Matura 1974

Wysłane przez loilza.pl 
stasiadąbek
Matura 1974 (6480)
13 mar 2010 - 17:26:48

Witaj Żanetko!Wiosna tuż, tuż.  Widzę to w ogrodzie.
Śnieg co prawda padał ale już przed południem uległ prawie już wiosennemu słoneczku.
Zima zaczyna przegrywać zapasy z wiosną...
Tymczasem cieszmy się ze zdrowia, Twojej Mamy szczególnie...
Serdeczności dla Waszej dzielnej RodzinkiStasia
sadko
Matura 1974 (6481)
13 mar 2010 - 17:38:32

Cześć Stasiu!
Fajnie czytać dobre wiadomości od Ciebie,o wiośnie.Nie mam pod oknami ogrodu i nie mogę namacalnie,naocznie stwierdzić-idzie,czy nie.Wierzę Ci jednak na słowo.Dodałaś mi otuchy.
Dołożyłam mamie kolejne pozdrowienia.Znów się uśmiecha i mówi"dobre masz te koleżanki,szkoda,że tak rzadko się widujecie".I ma rację...szkoda.
My też Ciebie ściskamy!
ż
Jurek75
Matura 1974 (6482)
14 mar 2010 - 23:07:10

Cześć Żaneta!
              Myślę że nasze porozumienie przy piwie miałoby ogromny ciężar gatunkowy w wymiarze społecznym. Zwłaszcza w kontekście konfliktu kielecko –radomskiego. Mogłoby skutkować szybszym zakończeniem robót drogowych przy budowie drugiego pasa „siódemki” na trasie Radom Kielce i tym samym, szerokim wzajemnym otwarciem społeczeństw wsi kieleckiej i radomskiej, włącznie z metropolią Włoszczowa.
Dlatego proponuję wyznaczyć graniczną datę spotkania w „Leśnym Dworze” nie później niż do końca miesiąca kwietnia 2010r.
Nocne granie sympatycznie na czterech strunach:
[www.youtube.com] … mp;index=4Pozdrawiam
JurekN

[www.youtube.com]
sadko
Matura 1974 (6483)
16 mar 2010 - 12:30:26

Cześć Jurek!
Jestem ostatnie trochę zajęta więc i na forum nie zaglądałam.
Drobne problemy,ale wymagające mojej nieustannej uwagi.
Widzę właśnie,że wziąłeś sprawy w swoje ręce!Oczywiście,że się spotkamy.Termin rozsądny,bo ja jeszcze ciągle w charakterze zołzy..."mamo,a gdzie znów zostawiłaś swoje kule???".Jakiś czas to musi potrwać.W każdym razie,do końca kwietnia powinno się wszystko ustabilizować.Odpukuję w niemalowane...oby poszło po mojej myśli.
Viola już pewnie czytała,nie zgłasza sprzeciwu,to znaczy-zgadza się.Staszek wzbraniał się nie będzie.Też lubi ..."Leśny Dwór".
Już się zaczynam cieszyć!
Proszę o wybaczenie,jeśli rzadziej będę pisać.Ten tydzień,weekend,i jeszcze 2,3 dni...a potem-zobaczymy.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
ż
Jurek75
Matura 1974 (6484)
17 mar 2010 - 22:46:35

Cześć Żaneta!
Wytrwałości w pokonywaniu tych drobnych problemów, które potrafią bardziej dokuczać od tych dużych. Do tych dużych najczęściej potrafimy się zmobilizować i sprawnie je rozwiązać.Serdeczne pozdrowienia
JurekN
dodph
Matura 1974 (6485)
20 mar 2010 - 00:23:43

Czesc Zanetko !Goraco pozdrawiam Ciebie i cala Twoja fantastyczna Rodzinke !
Specjalne usciski dla Twojej Mamy !
Wreszcie doczekalas sie wiosny ! Bisous !t

[www.loilza.pl]
sadko
Matura 1974 (6486)
20 mar 2010 - 21:08:05

Cześć "Młodszaki"!
Dziękuję,że nie zapominacie o mnie i o moich...kłopotach i radościach.
Tereniu,czekałam na to ciepło,bardzo.Na Twoją wizytę również,tym bardziej mi miło.
Jurek,chyba nie potrafię ostatnio sprecyzować stopnia wielkości problemu.Z mobilizacją,ciągle nieźle ale...jakbym trochę"przysiadła"...Zmęczenie materiału-jest taka opcja.SPA,na razie nie wchodzi w rachubę.Potem,po prostu "jutro".
Pozdrawiam Was oboje,Teresko i Jurku
ż
sadko
Matura 1974 (6487)
21 mar 2010 - 12:55:16

Witam!
Już po spacerku,w najcieplejszej,południowej porze.
Znalazłam trochę wiosny i to tuż przy moim bloku,na moim osiedlu.Pozdrawiam ze słonecznych Kielc
ż

[img13.imageshack.us]
[img13.imageshack.us]
[img12.imageshack.us]
[img12.imageshack.us]
[img13.imageshack.us]
[img13.imageshack.us]
[img502.imageshack.us]
[img502.imageshack.us]
[img7.imageshack.us]
[img7.imageshack.us]
AniaDabekPoblocka
Matura 1974 (6488)
23 mar 2010 - 20:49:15

Żaneta, dziękuję za zdjęcia mojej wiosny.
Ściskam serdecznie
Ania
sadko
Matura 1974 (6489)
29 mar 2010 - 19:40:55

Witam,po przerwie!
Byłam od środy(raniusieńko),do wczorajszego wieczoru w Iłży.Mama,po wizycie kontrolnej,na której usłyszała od lekarza,że wszystko jest w najlepszym porządku i że może w zasadzie poruszać się bez kul(!!!),zapragnęła znaleźć się we własnym domu.Nie było możliwości odwiedzenia Jej od tego postanowienia.Trzeba było wsiadać do auta i w drogę.
Prawdę mówiąc,tam odetchnęła pełną piersią!Tam czuje się najlepiej.
Od dziś do końca tygodnia trwać będzie "okres próbny".W święta zdecydujemy wspólnie,co dalej.Jestem dobrej myśli ale i tak "wiszę"na telefonie.
Zostawię kilka zdjęć,takich z wodą Iłżanki w tle.Może Wam się spodobają.
Przesyłam pozdrowienia,od mamy i Staszka również!
ż

[img689.imageshack.us]
[img689.imageshack.us]
[img651.imageshack.us]
[img651.imageshack.us]
[img28.imageshack.us]
[img28.imageshack.us]
[img535.imageshack.us]
[img535.imageshack.us]
[img202.imageshack.us]
[img202.imageshack.us]
[img638.imageshack.us]
[img638.imageshack.us]
[img408.imageshack.us]
[img408.imageshack.us]
[img94.imageshack.us]
[img94.imageshack.us]
[img532.imageshack.us]
[img532.imageshack.us]
basiag
Matura 1974 (6490)
29 mar 2010 - 22:21:40

Witaj Żaneta.
Cieszę się, że z Mamą wszystko w najlepszym porządku.
Piękne zdjęcia, i te wcześniejsze z baziami, i z Iłżanką ... z dzisiejszych trzecie - z błyskami słońca na wodzie ... zachwyciło mnie.
Pozdrawiam serdecznie Twoją Mamę, Ciebie i Staszka.
B
halinaopole
Matura 1974 (6491)
30 mar 2010 - 12:55:13

Witaj Żanetka!
własnie przynieśli nam zaproszenie na konferencje ..beton modyfikowany do drog... cos tam cos tam
11 maja 2010
wwww Kielcachpozdrawiam
h
mariola71
Matura 1974 (6492)
30 mar 2010 - 13:28:02

Czesc Zaneta !!!!! Ty to masz sokole "oko" , widzisz biedronke w trawie !!!!!! Zdjecia z Ilzy ...... deser dla oka , dzieki !
Dzis jedziemy do tesciowej do szpitala - stan bez nadziei na jakakolwiek poprawe , Alzajmer ! Dobrze ze od Ciebie sa
dobre nowiny.Pozdrowienia i uklony dla Twojej dzielnej mamy                                                                                                           serdecznosci dla Was,                 mariolaB

[www.loilza.pl]
sadko
Matura 1974 (6493)
30 mar 2010 - 19:25:18

Cześć Dziewczyny!Na pierwszy ogień Halusia.....
Halinko,to Ty jeszcze masz czas na pisanie!!!???Ty się pakuj,szykuj...nie wiem...kupuj jakieś ciuchy,kosmetyki,czy coś?!
I przyjeżdżaj!!!Chałupę trochę odświeżę,barek zaopatrzę,wici puszczę do naszej Violci i spotkamy się u mnie!Ale się cieszę,o rany,nie wiesz jak bardzo.Muszę jednak przyznać,że początek Twojego posta,nieco mnie "zaniepokoił"...pomyślałam od razu"no,tak...jak Kielce to od razu beton..."Dopiero reszta zdania wprawiła mnie w dobry nastrój.Nie widzę tego inaczej-musisz doszkolić się w kwestiach tego modyfikowanego...opowiemy Ci o tym najlepiej jak umiemy:Viola,Staszek i ja!
A z chwili na chwilę,uwierz,będzie się nam coraz lepiej...opowiadało.Basiu,dziękuję za dobre słowo o błyskach na wodzie.I za pozdrowienia,i za wizytę.Bardzo mi milo,proszę częściej!Mariolo,współczuję Wam obojgu,bo utrata pamięci jest bardzo bolesna dla Rodziny.Dla samej chorej....chyba mniej...
Ktoś,kto kochał Cię,Frytka, bezwarunkowo,nagle nie wie kim Ty jesteś.Wszystko,co dzieje się z naszymi Rodzicami,bardzo nas dotyka.Moje nowiny-cóż,wspomniałam,że to próba możliwości i sił.Cieszę się jednak po cichu(odpukuję,od razu)bo głos w słuchawce,mojej mamy,całkiem niezłe wiadomości przekazuje.Wkleję jeszcze kilka zdjęć,z zeszłego tygodnia.Tym razem z cegłami.

Pozdrawiam serdecznie
ż

[img687.imageshack.us]
[img687.imageshack.us]
[img135.imageshack.us]
[img135.imageshack.us]
[img265.imageshack.us]
[img265.imageshack.us]
[img94.imageshack.us]
[img94.imageshack.us]
[img248.imageshack.us]
[img248.imageshack.us]
[img208.imageshack.us]
[img208.imageshack.us]
halinaopole
Matura 1974 (6494)
01 kwi 2010 - 18:25:38

Żanetko.Wojtku!!!!
Pogody, słońca, radości.
W niedzielę dużo gości.
W poniedziałek dużo wody.
Dużo jajek kolorowych
świąt wesołych no i zdrowych
życzy...
halina

[img8.imageshack.us]
[img8.imageshack.us]
sadko
Matura 1974 (6495)
01 kwi 2010 - 20:22:07

Kochani...
Wszystkim zaglądającym na tę stronę życzymy na Dzień Wielkiej Nocy wszystkiego najlepszego.
Dużo zdrówka,pogody ducha i tej za oknami,radości ze spotkania przy świątecznym stole z najbliższymi.
I...relaksu.Jeśli to możliwe!żaneta i Staszek

[img193.imageshack.us]
[img193.imageshack.us]
sadko
Matura 1974 (6496)
01 kwi 2010 - 20:31:46

Halinko,dziękuję ale z tą wodą zdecydowanie przesadziłaś!
I jeszcze mnie(i Wojtka)zostawiłaś na sam koniec dnia....już się obawiałam,że nic dobrego nie masz ochoty życzyć!!!
Oczywiście żartuję,ale....wytrzymałaś mnie długo!
Tym razem,odmiennie niż w Nowy Rok,nie upominałam się.Zobacz,jakam cierpliwa...
Pozdrowienia
ż
Lambert
Matura 1974 (6497)
02 kwi 2010 - 12:25:23

Kochani!Z okazji Świat Wielkanocnych życzę wszystkim dużo zdrowia, słońca , miłości i.... wesołych śmigusowych JAJ WIELKANOCNYCH.Wojtek
halinaopole
Matura 1974 (6498)
02 kwi 2010 - 17:18:00

Witaj Żanetka...mądra z Ciebie dziewczynka..rzeczywiscie moim zamiarem było złożyć Tobie /Wam życzenia ..na końcu
sądząc ..ze moze jestem bardziej oczekiwana..
piszesz...,nie upominałam się...zobacz,jakam cierpliwa...a jaka pamiętliwa
serdecznie pozdrawiam
idę zajrzeć do aneksu kuchennego...
zeby nie napisać ..idę w gary...
własnie piekę schabiki...mniam ..mniam...
h
Ostatnio edytowany przez halinaopole (2010-04-02 18:36:17)
sadko
Matura 1974 (6499)
02 kwi 2010 - 18:16:17

Halinko,rzeczywiście jesteś tu mile widziana.Czy to będzie wcześnie,czy późno,jednakowo fajnie się "coś tam"od Ciebie czyta.
Pamiętliwe widać my obie...ale w dobrym tego słowa znaczeniu.Przecież wiedziałam,że ja nie "od macochy"i życzenia dostanę!
Teraz napiszesz mi:nie dość,że pamiętliwa,to jeszcze zarozumiała...Ale...cierpliwa...
No,to trochę jeszcze wielkanocnych,a co!Pozdrowienia
ż
Ostatnio edytowany przez sadko (2010-04-02 18:21:25)

[img10.imageshack.us]
[img10.imageshack.us]
[img101.imageshack.us]
[img101.imageshack.us]
halinaopole
Matura 1974 (6500)
02 kwi 2010 - 18:39:17

Fajne te kurczaczki..chyba miękkie.....zastanawiam sie ..o co mi chodzi z tym zdaniem
ale niech ta zostanie
h
sadko
Matura 1974 (6501)
02 kwi 2010 - 19:35:42

Może,że miłe w dotyku...?
Ja tam lubię małe kaczuszki.Malutkie,puchate i jakby"uśmiechnięte".Tylko bez skojarzeń politycznych,proszę!i jeszcze króliczki...ż

[img717.imageshack.us]
[img717.imageshack.us]
[img133.imageshack.us]
[img133.imageshack.us]
magnolia
Matura 1974 (6502)
03 kwi 2010 - 00:05:51

Żaneto !
dzięki za zyczenia i pamięć...
Zdrowych ,pogodnych Świąt Wielkiej nocy oraz smacznego jajka
     dla Ciebie i Staszka
               życzy  Bogusia Orzeł
Ostatnio edytowany przez magnolia (2010-04-03 00:06:31)

[img143.imageshack.us]
[img143.imageshack.us]
mariola71
Matura 1974 (6503)
03 kwi 2010 - 11:42:43

Pelnych milosci,radosci i zdrowia                        SWIAT  WIELKIEJ  NOCY oraz smacznego jajka i wiosennego nastroju przy wielkanocnym stole dla Was i Waszych  najblizszych                                                             zyczy M74 ,                                                  mariolaB
sadko
Matura 1974 (6504)
04 kwi 2010 - 17:38:00

Witam!
Wraz ze Staszkiem i mamą,dziękuję serdecznie,za wszystkie, kierowane do nas różnymi drogami,życzenia świąteczne.
Fajnie się je słuchało i czytało.Milo,że pamiętamy o sobie.
W tak zwanej,krótkiej przerwie na zmianę nakryć,chcę Wam napisać,że u mamy wszystko w porządku.Radzi sobie nieźle,jak na 2 miesiące po operacji.Jestem z Niej bardzo dumna!I ,co było i jest Jej marzeniem,zostaje w Iłży.Oczywiście pod nadzorem pielęgniarki środowiskowej,która zagląda częściej,niż zwykle ale bez przesady,oraz miłych sąsiadów"w razie by co"...Ale mam nadzieję,że ten przypadek się nie trafi!Ja również jestem pod telefonem-zawsze.
Kochani,to nie jest gościna świąteczna....to zwykłe obżarstwo!Jestem...jakby mnie trzy,albo więcej było!!!
Atmosfera świąt, i w Iłży,i w Kielcach przemiła,rodzinna,ciepła,radosna.Jutro w planach spacer i wizyta teściów Piotra.I...znów biesiada...Pozdrawiam cieplutko
ż

[img704.imageshack.us]
[img704.imageshack.us]
[img263.imageshack.us]
[img263.imageshack.us]
[img96.imageshack.us]
[img96.imageshack.us]
Viola
Matura 1974 (6505)
05 kwi 2010 - 14:31:53

Żanetko, byłam myślami z Tobą i Twoją rodziną w te Święta. Cieszę się ,że wszystko jest OK !
Buziaki. Viola [www.youtube.com]

[www.loilza.pl]
[www.youtube.com]
sadko
Matura 1974 (6506)
06 kwi 2010 - 18:33:45

Cześć!
Violu,dzięki za piosenkę i Twoje dobre myśli.Widać-to działa!Muszę to napisać...jestem zmęczona tym świętowaniem,słowo daję...
Nawet wczoraj wieczorem powiedziałam Staszkowi,że na przyszłe wynajmiemy domek w górach na 3 dni.W głuszy,daleko od świata.Tylko,żeby nam gaździna strawę jakąś,choćby kwaśnicę podała raz dziennie a resztę czasu będziemy spać i spacerować,ciesząc oczy krajobrazem.Zastanowił się...W pracy,jak zwykle...sporo pracy!Chyba nikt nie myśli!!!Jak można po świętach badać sobie poziom cholesterolu lub transaminaz?Bez sensu...Można tylko wprawić siebie w stan stresu,czytając własny wynik i porównując z normami!
Nie lepiej odczekać?Odpowiadam-lepiej.Pozdrawiam serdecznie
ż
sadko
Matura 1974 (6507)
07 kwi 2010 - 18:05:36

Witam!Dziś Dzień Służby Zdrowia.
Nie,nie...nie żebym się upominała o życzenia,chociaż składam je w tej chwili właśnie mojej serdecznej Przyjaciółce.
Violu,dużo zdrowia i podwyżki!!!
Tym,którzy korzystają z usług NFZ,tylko zdrowia.
I trochę się pośmiejcie,kochani...przez łzy...[www.youtube.com] … p;index=12Niestety,daleko nam do takiego stanu,jak w znanym serialutongue sticking out smileyozdrowienia
ż

[img338.imageshack.us]
[img338.imageshack.us]
[www.youtube.com]
[img714.imageshack.us]
[img714.imageshack.us]
AniaDabekPoblocka
Matura 1974 (6508)
07 kwi 2010 - 18:17:09

Żaneta, widzę że jesteś.
Uściski dla Ciebie i Violi z okazji Waszego Dnia.
Niech się spełnią Wasze życzenia o zdrowiu i podwyżkach.
Dziękuję za piękne zdjęcia. Kwiaty cudne.
Ania
sadko
Matura 1974 (6509)
07 kwi 2010 - 18:27:24

Dzięki Aniu!
Kwiaty są autorstwa Violi,ja tylko wkleiłam.
Pozdrawiam Cię serdecznie
ż
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.