Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Matura1951

Wysłane przez loilza.pl 
sadko
Matura1951 (300)
01 kwi 2010 - 19:55:11

Radosnych,zdrowych i pogodnych świąt życzą
żaneta i Staszek

[img641.imageshack.us]
[img641.imageshack.us]
Basia_ K
Matura1951 (301)
02 kwi 2010 - 10:44:31

Wielu pięknych świątecznych wzruszeń i pogodnego wiosennego nastroju życzy wszystkim
                                    Basia od Alfabetu
Wszystkim, którzy przysłali mi słowa otuchy i wsparcia oraz piękne życzenia świąteczne, najgoręcej dziękuję.
ala
Matura1951 (302)
02 kwi 2010 - 11:26:15

Droga Basiu (od alfabetu)
POGODNYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH,
PEŁNYCH NADZIEI I MIŁOŚCI,
WIELU RADOSNYCH CHWIL
ORAZ SERDECZNYCH SPOTKAŃ W GRONIE NAJBLIŻSZYCH
WESOŁEGO ALLELUJA
                                życzy Ala (72)
Viola
Matura1951 (303)
05 kwi 2010 - 15:08:54

Kochana Basiu od Alfabetu, każdego  z nas dotyka już SKS  ,  ale o nasze wnętrza powinniśmy zadbać;  wiem , że potrafisz i uczę się tego od Ciebie. Buziaki dla Ciebie i Twoich bliskich.Viola [www.youtube.com] … re=related

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
[www.youtube.com]
sadko
Matura1951 (304)
21 kwi 2010 - 19:08:57

Kochana Basiu!
Bardzo mi tęskno za Tobą,za Twoim pisaniem,Twoim spojrzeniem na świat i ludzi...
Serdecznie pozdrawiam.Niech to zdrowie wreszcie wraca do Ciebie,bo Cię tu po prostu brak!
Uściski i buziaki,i trochę wiosny dla Ciebie.ż

[img34.imageshack.us]
[img34.imageshack.us]
bogdanp
Matura1951 (305)
25 kwi 2010 - 19:34:52

Basieńko widzę Cię na Forum. Pozdrawiam najserdeczniej jak mogę. Zdrowiej nam i wracaj.-bogdanp
Basia_ K
Matura1951 (306)
25 kwi 2010 - 19:39:46

Kochane moje "Córeczki" Violu i Żanetko!
Wróciłam do domu w piątek po południu, a właściwie znów nie do domu tylko do Ani. Pierwsze dwa dni przespałam. Czuję się różnie, raz lepiej, raz gorzej. Z bardzo wielką przykrością przejrzałam Forum, jest mi naprawdę przykro, że w naszym wspaniałym gronie doszło do takich incydentów. Nie wiem co z tym moim uczuciem zrobię, ale to w niczym nie zmienia mojego stosunku do Was czemu chciałam dać wyraz w nagłówku. Bardzo Was lubię i w momentach kiedy będę miała trochę siły postaram sę pisać.
Żanetko nad bratkiem z Iłży prawie się popłakałam.
Całuję Was mocno,
Basia.
sadko
Matura1951 (307)
26 kwi 2010 - 20:46:00

Cześć Basieńko!
No i jak ja mam teraz się zachować?Aż boję się wklejać kolejne zdjęcia!Basiu,bo obie będziemy zaraz płakać...
Zastanawiam się,czy napisałaś "kochane",bo tak jest rzeczywiście i na tę sympatię zasłużyłyśmy?Czy też może tak trochę na wyrost,bo..."narozrabiałyśmy"na forum określając własne zdanie?
Mam nadzieję,że cokolwiek się tu stało,da się naprawić,że dalej będzie to przyjacielska wymiana myśli,jak to powinno wyglądać na forum szkolnym,wśród trochę "wyrośniętej" z mundurków szkolnych... młodzieży.
Basiu,tak się cieszę,że jesteś z nami na dobre i na złe.
Mocno ściskam i buziaki przesyłam.

ż

[img22.imageshack.us]
[img22.imageshack.us]
Viola
Matura1951 (308)
27 kwi 2010 - 09:47:46

Kochana Basiu, bardzo wzruszył mnie ten nagłówek , bardzo to miłe, bardzo- to zaszczyt dla mnie.                                                                                                                               Basieńko, wiem , że człowiek najlepiej czuje się w swoim własnym domu, ale masz tak wspaniałą rodzinę, że czas rekonwalescencji  powinien być pod taką właśnie opieką. Masz szczęście , że masz takich bliskich i oddanych ludzi. Pozdrów  Ich serdecznie ode mnie a najbardziej uściskaj Anię.

Dziś jestem w domu, wirus mnie dopadł – przesadziłam z ubieraniem się , poczułam nie tylko wiosnę , ale nawet lato..., ale już lepiej i jutro idę do pracy.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            To nasze forum, nie jest już takie jak na początku,  kiedy „odnajdywaliśmy się” po latach. Może to i lepiej , że „klub wzajemnej adoracji” już ustępuje na poczet bardziej szczerszych wypowiedzi ? Nie wiem - nie chce oceniać.  Wszystko ma swój koniec – mam nadzieję, że jednak przetrwamy a wzloty i upadki naszego forum i naszego pisania na nim zależą od naszej kondycji psychicznej, umysłowej,...?, ale się nakręciłam...  Wiem , na pewno , że nawet Ci co nie piszą zaglądają, bo czują się w jakiś sposób związani z naszym LO – też już nie takim jak kiedyś.                                                                                                                  Strona 66 z muzycznej zamieniła się na polityczną , ta wymiana myśli bardzo mnie deprymuje, ale ... mają chęć i ochotę ..., chociaż niektórzy są w gorącej wodzie kąpani (czytaj; w lodowatej) . 

Basiu, życzę Ci z całego serca zdrowia i dobrych myśli ,  z Żanetą planujemy już jak  zabierzemy Cię w sierpniu do Iłży. Pozdrawiam całą Rodzinę Forumową i życzę miłego dnia. Viola

[www.loilza.pl]
[www.loilza.pl]
AniaDabekPoblocka
Matura1951 (309)
28 kwi 2010 - 16:56:10

Basiu Droga!Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę duuuuuuuużo zdrowia.
Może doczekamy się prawdziwej wiosny słonecznej, ciepłej i kwitnącej,
a wraz z jej nadejściem poprawi się nasze samopoczucie.
I jak pisze Viola niech nadejdą "dobre myśli".Ania
Basia_ K
Matura1951 (310)
29 kwi 2010 - 12:23:50

Witam wszystkich!    Wróciłam w piątek po południu ze szpitala. Okres największej „burzy” przetrwałam więc z daleka od mediów i z niewielką wiedzą o tym, co dzieje się na forum. Wróciłam, nie miałam siły usiąść do komputera ani nawet utrzymać laptopa na kolanach. Następnego dnia odczytano mi (może nie wszystko) i…
    Pierwszą moją myślą było skasowanie całego Alfabetu. Po co stwarzać pozory, że stanowimy zgrane grono pragnące upamiętnić naszą szkołę. Tak samo jak wszędzie znalazłam tu tyle podejrzliwości, jadu, zawiści, buty, a nawet żądanie ukarania „winnych”.
Pomyślałam więc, że zanim ktoś odbierze mi funkcję moderatora, sama zniszcze efekty mojej i Waszej pracy. I nie zmieniłam zdania. Powstrzymała mnie Rodzina, ale nie argumentami merytorycznymi, ale stwierdzeniem: „szkoda Twojego zdrowia”.
    Zniszczyliśmy nasze piękne forum. Chyba nie przesadzam. Kłótni, obelg, zawiści mam dość gdzie indziej. I przede wszystkim braku tolerancji. Dość mam (przepraszam za wyrażenie) „międlenia” tego samego w kółko. Przypomnijcie sobie rozliczne teorie na temat śmierci generała Sikorskiego. I tak jest zawsze. Cokolwiek się stanie w naszym biednym kraju, grzebiemy, grzebiemy dotąd, aż wszystkim to obrzydzimy.
    Mam prawo tego nie lubić i nie lubię. I mam prawo nie lubić takiego forum, gdzie się innym mówi: zamilcz, bo nie masz nic do powiedzenia i używa epitetów rodzaju głupiec, gdzie się żąda kary za to, że ktoś napisał to co myśli. I żeby chociaż wzorem jednego ze współczesnych autorytetów moralnych dodać na końcu „nie uwłaczając”. (Darujcie ten głupawy żart, ale rozśmiesza mnie niezmiennie zakończenie tekstu pełnego inwektyw takimi właśnie słowami). A swoją drogą dziwię się, że nikt w czasie tych narodowych sporów nie miał odwagi wycofać się z tak obraźliwyh słów.
    Kogoś obraża opinia o Panu Prezydencie (w tym zresztą, co pisał Tadek akurat żadnych, obraźliwych opinii nie było), a nie przychodzi Wam do głowy, że pisząc źle,
a nawet obraźliwie o innych politykach też możecie kogoś obrazić?
Nawiasem mówiąc jestem pełna uznania Tadku dla Twojego spokoju i rzeczowości, piszesz prawdziwie po męsku, tak jak przystoi na lotnika (zawsze wysoko ceniłam ten zawód).
    Myślę, że po tym co tu dziś napisałam, ktoś zechce mnie w ogóle wykluczyć z forum, a już na pewno z funkcji moderatora. Jeżeli taka będzie Wasza decyzja przyjmę ją ze zrozumieniem. Dziękuję wszystkim za tak długą współpracę.                                        Basia
Jurek56
Matura1951 (311)
29 kwi 2010 - 15:14:29

Kochana  Basiu !    Wpadlem    doslownie  przed  chwilą    do  domu  , choć  Twój  post  juz  znalem  wcześniej  i  na  goraco  odpowiem żeby    drożdze  niechęci  przestaly  pączkować.   
Powiem  tak :  Tadka  to  i  ja  lubię, nie  tylko  Alicja  Jolanta  , Stasia  , Mariola , Żaneta , Viola  i  Ty .  Lubić  jednakoż  to  jedno  a  bronic  wlasnego  zdania , wlasnego  oglądu  swiata  i  zinternalzowanych  wartosci  to  drugie . 
Nigdy  bym  sobie  nie  pozwolil  mowic  co  myslę  gdybym  nie  liczyl  na  zyczliwość   i  tolerancję.  Przyznaję  jednak  tutaj  , ze  skasowanie  Alfabetu   sprawiło by  mi  ogromną  przykrość.
Prosze  podziekowac   wspanialej    Rodzinie  za  powstrzymanie  Cię  od  takiego  pochopnego  kroku.
  Tadkowi  chcialbym  cos  zasugerować - jeśli  rzeczywiście  zalezy  Ci  na  przekonaniu  nas    a  nie  tylko  komunikowaniu  aksjomatow  to  uzywaj  argumentow  w  szerszym  zakresie. Nie  odmawiaj  nam czyli  mnie, prawa  do  pytan  i  podejrzliwości  , bo  uzasadnienia  do  takiej  postawy  ścielą  sie  wszędzie. 
Wiem , ze  nie  zawsze  jest  na  to  czas  ale  też   prosze  nie  przydeptywać  czyichś  racji . Oczekujemy szacunku  dla  swojej  wolności - O.K.  Ale   jest  koszt  do  pokrycia -  uszanuj  wolność  drugiego , taką   na  jego  wlasny  obraz  podobieństwo.  Może  wtedy  zamiast  gniewać  sie  i  obrażać   wzajemnie  zaczniemy  sie  tylko  sobie  dziwić ???  Kochana  Basiu -  pisalem  na  zywo  zwracając  uwage  tylko  na  duże  litery  i  blędy ortograficzne  , ktore  o  ile  beda  to  przepraszam. Puszczam  to  na  zywo, i.... niech  sie  dzieje  wola  nieba  , z  nią  (  tylko !! )  sie  zawsze  zgadzać  trzeba...    wiecie  juz  wszyscy , ze  ja  taki  mały  czlowieczek  jestem ,co  to  udawać  nie  umie.  Tak  i  w  szkole  bywalo, zawsze  mnie  zlapali  gdy  tylko  coś  kombinowalem , no, prawie  zawsze ....  jr
Tadek
Matura1951 (312)
29 kwi 2010 - 19:24:57

Drogi Jurku
W zasadzie pożegnałem się na swojej stronie nie chcąc burzyć kampanii wyborczej prowadzonej na stronach naszego forum. Nie musisz mnie lubić. Nikt nie musi mnie lubić. Wszelkiego rodzaju uczucia są wolnym wyborem wolnych ludzi. Dlatego nie możesz mnie zmusić również do zaakceptowania jednostronnie i bardzo subiektywnie przekazywanych na forum jedynie słusznych racji. Ja potrafię samodzielnie myśleć i tylko dzięki temu i tylko swojemu niezależnemu myśleniu robię to co robię a Ty wiesz co robię i w jakim miejscu aktualnie się znajduję. Jeśli Ty i Twoje koleżanki zadałyby sobie odrobinę trudu i przeczytałyby to co chciałem przekazać absolutnie nie było zabarwione jakąkolwiek ideologią. O głowie państwa wyrażałem się jak na to zasługuje a jeśli kogoś nazwałem po imieniu to nie pełni aktualnie żadnej państwowej służby z przysługującymi tytułami. O sobie też pozwalam mówić tadek, co wcale  mi nie ujmuje honoru a jedynie cieszy, że ktoś darzy mnie sympatią i mówi o  tak jak nazywała mnie mama. Cóż może być bardziej czułego? Nie mów, że jakieś aksjomaty przekazuję. Ja mówiłem tylko to i jedynie to na czym akurat znam się trochę i nie czuję żebym był nieskromny. Mam doświadczenie w zawodzie brałem również udział w badaniu wypadków. O niczym nie można przesądzić na tym etapie badań ale nie można snuć baśni  z 1001 nocy. Ja wierzę "w mędrca szkiełko i oko". 
Pani Basi_K (żałuję że nie znam) dziękuję za piękne słowa i również proszę o nie kasowanie tego co zapoczątkowała. Prawda jak dziecko rodzi się w bólach. I choć wiemy, że nie ma jedynie słusznej prawdy dlatego wciąż wątpimy.
Napisałem że ziemia jest płaska i gdyby nie było wątpiących spalonych na stosach do dziś bylibyśmy tego pewni, no bo przecież to co widzimy wokół siebie wcale nie jest jakąkolwiek kulą - jest płaskie.
Pozdrawiam i być może do zobaczenia jeszcze...
Tadek
Jurek56
Matura1951 (313)
29 kwi 2010 - 20:25:03

Kochana  Basiu     Ogromnie  dziekuję  za   słowa  do  mnie.   Współczuję   twoim  cierpieniom . 
  mój  adres        teoroj2@interia.eu  poczta  działa i  nie  wiem  czemu  od  Janka  nie  dostaję  korespondencji.  Kiedyś  zadałaś  mi  pytanie , na  które    nie  odpowiedziałem.  Teraz  już  mnie  pakują  na  wyjazd  jutro  rano   ale  obiecuję  , ze  odnajdę  je  po  powrocie  i  odpowiem, jak  tam  potrafię.    Tadeuszu    Bardzo  mnie  wzruszyło  ciepło , z  jakim  mówisz  o  swojej  Mamie  i   tylko  żal , że  użyłeś  czasu  przeszłego . Aż  się  boję  czy  dobrze  wszystko  zrozumiałem....
  Masz  jeszcze  jedną  sympatię  w  Warszawie ,od  której  swego  czasu  dostałem   po  nosie  , że  nie  zorganizowałem    spotkania  z  Tobą.  Obiecałem , ze  się  postaram .  Teraz  nasza  elso  przeżywa  rozstanie   na zawsze  z    "bratem  mniejszym" zwanym  Primo   po  siedemnastu  latach   prawdziwej  , wzajemnej  przyjażni .  jr
bogdanp
Matura1951 (314)
29 kwi 2010 - 21:05:16

Witaj Basieńko,  proszę, nie kasuj alfabetu. Włożyłaś w to tak dużo pracy, przykro byłoby to kasować. Ufam, że z pomocą Twojej rodziny decyzja już podjęta i alfabet zostaje. Życzę dobrego samopoczucia.
-bogdanp
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.