Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Matura 1966

Wysłane przez loilza.pl 
sadko
Matura 1966 (4890)
29 kwi 2010 - 18:12:59

Boguś,wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

ż i s.

[img217.imageshack.us]
[img217.imageshack.us]
Jurek56
Matura 1966 (4891)
29 kwi 2010 - 19:51:26

Bogdanie -  dzisiaj  twoje  świeto.  Przynosze  ci  wirtualny  prezent  w  postaci  cytatu z  posta  Basi  od  Alfabetu.  Pewnie  się  ucieszysz. "...Jesteśmy więc Bogdanie z jednej gliny (na marginesie żadnej  „bury”z mojej strony nie było, powiem więcej, to właśnie to, że Ciebie tak potraktowano wywołało we mnie taką złość, komplementów Ci prawić nie będę)." 

a  tak  nawiasem -  mnie   to  słowo   glina  kojarzy  się  ze  śliczną  , wysportowaną szatynką  o  brązowych  oczach  ...  oj  , to  przecież  nie  moje  imieniny , wybacz  Solenizancie.  A  Bogusław  to  chyba  też  świętuje  dzisiaj  ???    pozdrowienia  jr
bogdanp
Matura 1966 (4892)
29 kwi 2010 - 21:23:09

Wiek robi swoje, już po powrocie z pracy a zwłaszcza z drugiej zmiany, nie jest się dziarskim i  ochoczym. Cóż, kiedyś to bywało...
ach, łza się w oku kręci, ważne, że gdzieś tam,  na końcu jest napis- emerytura.
Jak już będę na emeryturze, to napiszę coś na temat tej mojej pracy, właściwie na temat relacji pracodawca-pracownik.
Zostaliśmy słusznie przez Basię K. przywołani nieco do porządku, należało nam się  "jak psu buda". A to wszystko wina Jerzego, prowokatora, żart  Jerzy,żart. Tak właściwie to gdzie jest ten post napisany, co Ty go cytujesz, chyba znowu prowokacja z Twojej strony.
Dziękuję wszystkim za życzenia imieninowe, jest mi bardzo miło.
Bogusław mój serdeczny druh "ławkowy" dziś nie obchodzi imienin, jeśli dobrze pamiętam to on obchodzi 18 grudnia, wiem bo sam kiedyś tego dnia obchodziłem imieniny.
No i znalazłem... a wiesz Jurek, że wcale nie zdziwiłbym się gdyby dyrekcja LO faktycznie zamknęła to forum, no bo to miało służyć absolwentom do porozumiewania się między sobą i zacieśniania
więzi i przyjaźni szkolnych a nie uprawianiu politykierstwa. Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na wiarę, na którą tak ochoczo każdy się powołuje. Boże, przecież grzechem jest szerzenie nienawiści i nietolerancji, a mieszanie w to wszystko cytatów z wypowiedzi Jan Pawła II i używanie ich w celach propagandowych...  wybaczcie, jest skandalem. To tacy katolicy jak z ........................ trąba. Gdzie tu miłość bliźniego, gdzie podstawa wiary jaką jest wybaczanie, o czym tu mówić?????
Basieńko, solidaryzuję się z Tobą, także się zastanawiam czy nie wycofać swoich fragmentów alfabetu.
A tym bardziej jest mi przykro, że tą decyzje podejmuję właśnie dziś, w swoje imieniny. -bogdanp
Ostatnio edytowany przez bogdanp (2010-04-29 21:46:00)
Alicja Jolanta
Matura 1966 (4893)
30 kwi 2010 - 07:31:23

Bogdanie, przyjmij również ode mnie trochę spóźnione, ale serdeczne życzenia imieninowe: zdrowia i pogody ducha na każdy nowy dzień!!!
Pozdrawiam
AJ
bogdanp
Matura 1966 (4894)
30 kwi 2010 - 08:26:22

Witam serdecznie.
Jolu dziękuję za życzenia.
Piękna, słoneczna pogoda od  rana. Za oknem 23 stopnie i wszystko to nastraja spacerowo, wypoczynkowo. Żal tracić dnia na coś innego. Niestety codzienność puka do drzwi i przypomina o swoich prawach.
Teraz częściej jeżdżę przez to moje miasto i mogę podziwiać jak pięknie się rozwija. Powstają nowe miejsca wypoczynku, parki, skwery i za rok, dwa miło będzie siąść w cieniu przy fontannie i porozkoszować  się "nicnierobieniem". Może jeszcze te drogi takie trochę z dawnej epoki ale idzie to w dobrą stronę. Nie tak dawno zwróciłem uwagę na swoich sąsiadów z klatki blokowej. Mój Boże, kilkadziesiąt lat temu, gdy wprowadzaliśmy się do naszych nowych, wytęsknionych mieszkań jacy wszyscy byliśmy młodzi, pełni życia, wigoru. Nasze dzieci wspólnie bawiły się w piaskownicy.
Dziś... dzieci albo w rozjazdach gdzieś w świecie, albo usamodzielniły się i powyprowadzały od rodziców, a w klatce zostaliśmy my, staruchy dożywające swych dni, grzejące stare kości w słońcu, na ławeczkach przed wejściem. Taka kolej rzeczy.
Proponuję Sawage w takiej muzyce do tańca
[www.youtube.com]
jeszcze The 69 eyes
[www.youtube.com]
-bogdanp

[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
bogdanp
Matura 1966 (4895)
30 kwi 2010 - 08:44:03

Większej bzdury jak to, że 1-maja jest świętem "okupantów' w życiu nie czytałem.-bogdanp
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.